You are currently viewing Kurs podstawy Autocad dla przyszłych architektów

Kurs podstawy Autocad dla przyszłych architektów

  • Post author:
  • Post category:BLOG

Kurs podstawy Autocad dla przyszłych architektów

Kurs podstawy Autocad dla przyszłych architektów:

Czasy kreślenia planów domów czy innych budynków zwykłym ołówkiem, ewentualnie przy użyciu kolorowych znaczników, już dawno minęły. Dzięki temu praca architektów stała się łatwiejsza i szybsza, a do tego bardziej efektowana. Nie da się ukryć, ze wszelkie wizualizacje w 3D są bardziej atrakcyjne, zwłaszcza dla zamawiającego projekt. Zwykłe plany na papierze nie są zbyt czytelne, a trójwymiarowy obraz pozwala nam na wizualizację przyszłego mieszkania.

Autocad – niezastąpiona pomoc

Jednym z programów dla architektów jest AutoCad, korzysta z niego wiele biur zajmujących się projektowaniem domów, budynków użytkowych itp. Znajomość tego programu jest wręcz wymagana w pracy jako architekt, a poza tym znacznie ułatwia nam wykonywanie zleceń.

Nie zwlekaj z nauką

Nie od dziś wiadomo, że podczas rozmowy o pracę liczy się nie tylko to co mamy w CV, ale też to, co robiliśmy poza studiami, czy mamy dodatkowe umiejętności. W zasadzie obsługi programu Autocad można nauczyć się już w pracy, ale jeśli odpowiednio wcześniej zdobędziesz odpowiednią wiedzę, zacznij naukę na początku studiów, a może jeszcze przed ich podjęciem, później zdobycie pracy będzie łatwiejsze. Kurs takiego programu to również doskonała propozycja dla architektów, którzy od wielu lat pracują w zawodzie i chcą uatrakcyjnić swoją ofertę.

Potrzebny jest czas, ale warto go poświęcić

Im wcześniej zaczniesz naukę, tym lepiej dla Ciebie. Osoby młode szybciej przyswajają wiedzę, a potem na studiach czy na początku swojej kariery, szybciej się rozwijają, bo znają program i nie muszą nadrabiać zaległości. Oczywiście nauka zajmuje sporo czasu, ale zyski, które za sobą niesie są naprawdę duże.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia:

  • Indywidualne, przygotowane z myślą o potrzebach uczestnika
  • W małych i dużych grupach dla niewielkich firm
  • W bardzo dużych grupach, czyli szkolenia dla całych korporacji.

Zajęcia mogą odbywać się również w formie zdalnej, poprzez dzielenie ekranu. Forma ta pozwala na naukę z dowolnego miejsca na świecie.

Kontakt:

603-377-273

Mail: biuro@kurs-autocad.pl