Kursy z Autocada

Kursy z Autocada powstały z myślą o wszystkich z Was, którzy związani jesteście z branżami projektowymi, budowlanymi i pokrewnymi. Dla pracowników wielkich firm, mniejszych i wszystkich innych. Dla studentów i uczniów, dla freelancerów i każdego kto chce nauczyć się Autocada.

Jak?

Jak chcesz.

Indywidualnie? Możemy zorganizować kursy z Autocada specjalnie dla Ciebie. Sprawdzimy Twoje możliwości i umiejętności, spotkamy się przed rozpoczęciem kursu i wspólnie podejmiemy działania w Autocadzie, tak aby jak najlepiej dostosować program kursu dla Ciebie.

W małych grupach? Mała firma grupa znajomych? Lub ludzi ze studiów? Nie ma sprawy. Zorganizujemy najlepsze kursy z Autocada specjalnie dla Was.

W dużych grupach? Większa firma? Owszem. Jesteśmy w stanie przeprowadzić najlepszy kurs dla Ciebie i Twoich pracowników, tak aby nikt nie miał już kłopotów z Autocadem.

W bardzo dużych grupach? Forma wykładu? Czemu nie. Kilkadziesiąt osób, zaangażowanych kursantów dużej firmy lub instytucji. Już to robiliśmy, wiemy jak zrobić to najlepiej.

Nie masz czasu? Proponujemy kursy z Autocada online. Połączymy się z Twoim pulpitem, tak aby naj najlepiej nauczyć Cię Autucada bez wychodzenia z domu.

Gdzie? Dowolnie. Możemy spotykać się u nas w biurze, w Twojej firmie, a także możemy zorganizować wyjazd integracyjny.

Przekonaj się, nie ma na co czekać.

Jaki poziom? Sprawdzimy. Spotkamy się przed rozpoczęciem kursu, razem ustalimy czego chcesz się nauczyć i jak. Gwarantujemy program specjalnie dla Ciebie. Jak to dzielimy?

  • Pierwsze kroki w Autocadzie, czyli poziom podstawowy. Zainstalujemy wspólnie program i nauczymy Cię jak korzystać z niego na tym poziomie.
  • Stopień wyżej, czyli poziom średnio-zaawansowany. Pokażemy bardziej zaawansowane możliwości Autocada i przygotujemy Cię na naukę zaawansowanych możliwości.
  • Dla profesjonalistów, poziom zaawansowany. Biegłe, sprawne, pewne i pełne wykorzystywanie Autocada gwarantowane.

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w szkoleniach eksperckich. Nasze kursy prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Stawiamy a jakość, indywidualne podejście i profesjonalizm.

To można sprawdzić.

Kursy z Autocada dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl