You are currently viewing Kurs grafiki – obsługa programu AutoCad

Kurs grafiki – obsługa programu AutoCad

W dobie komputerów przy projektowaniu można wykorzystać wiele różnych programów, w tym AutoCad – bardzo przydatny z ciekawymi nakładkami. Aby umiejętnie wykorzystać jego funkcje i przyspieszyć pracę potrzebna jest wiedza.

Wystarczy, że wybierzesz nasz kurs grafiki – obsługa programu AutoCad.
Pokażemy funkcje programu przydatne w Twoim zawodzie
i dodatkowe rozwiązania, które usprawnią twoją pracę.

Kurs grafiki obsługa programu AutoCad uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć użytkownik. Szkolenia AutoCad powstały z myślą o branżach projektowych i pokrewnych. Kurs grafiki – obsługa programu AutoCad prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy. Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Stawiamy przede wszystkim na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami.

Kurs grafiki – obsługa programu AutoCad

  • W ofercie znajdą Państwo „Kurs grafiki obsługa programu Autocad” na różnych poziomach – dla osób chcących rozpocząć pracę z programem i przejść szkolenia od podstaw oraz dla użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności.
  • Oferujemy możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub prywatnych chcących poznać tajniki programu. Kurs grafiki - obsługa programu Autocad

Poziom podstawowy – to najpierw wprowadzenie i obsługa elementarnych funkcji. Każdego możemy zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy. Ci którzy ukończą ten poziom są następnie gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Poziom zaawansowany – dla użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub już pracują samodzielnie z grafiką. Ten poziom przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Corel i Mac.

Kurs grafiki - obsługa programu AutocadKONTAKT I ZAPISY
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl