You are currently viewing Kurs Autocad przez Internet

Kurs Autocad przez Internet

  • Post author:
  • Post category:BLOG

Kurs Autocad przez Internet

Kurs Autocad przez Internet powstał dla wszystkich Państwa, którzy chcecie samodzielnie i sprawnie poruszać się po środowisku Autocad.

Autocad to program, który wyznacza standardy rysunkowe w niezliczonej liczbie dziedzin, jest niezbędny każdemu, kto chce lub zajmuje się projektowanie.

Kurs Autocad przez Internet realizujemy za pomącą połączenia internetowego i współdzielenia pulpitu z uczestnikiem kursu. Istnieje możliwość przeprowadzenia Kurs Autocad przez Internet również dla więcej niż jednego uczestnika.

Kurs Autocad przez Internet realizujemy na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Jest to pierwszy poziom, na którym uczestnik kursu zostaje zaznajomiony z programem, zaczynamy od instalacji programu i uczymy jak wykorzystywać możliwości Autocada na poziomie podstawowym. Kursanci, którzy ukończą ten stopień zaawansowania samodzielnie i swobodnie potrafią wykorzystywać program na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. Poziom drugi, na którym uczestnicy kursu ugruntowują i usystematyzowują wiedzę i umiejętności, uczą się bardziej zaawansowanych narzędzi i opcji programu. Kursanci po tym poziomie zaawansowania są gotowi na naukę w pełni zaawansowanych możliwości Autocada.
  3. Poziom zaawansowany. Poziom trzeci, to kurs na którym każdy użytkownik zapoznaje się z pełnymi możliwościami Autocada, a także współpracy programu z innymi środowiskami. Absolwenci tego poziomu kursu są profesjonalistami.

Aby optymalnie dostosować program kursu do Państwa indywidualnych możliwości staramy się przed rozpoczęciem kursu o spotkanie, na którym wspólnie podejmujemy pracę w Autocadzie, tak abyśmy mogli przekonać się jaką Państwo posiadacie wiedzę i umiejętności.

Kurs Autocad przez Internet może odbywać się w formach:

  • Kurs dedykowany jednemu kursantowi.
  • W małych grupach. Kurs dla kilku uczestników.
  • W dużych grupach. Kurs realizowany dla kilkunastu uczestników.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Kurs adresowany do kilkudziesięciu uczestników.

Nasze kursy realizowane są w firmach, a także z osobami prywatnymi. Nasza oferta skierowana jest również do studentów i uczniów.

Kursy odbywają się w języku polskim i angielskim.

Absolwenci naszych kursów otrzymują Certyfikat Ukończenia danego kursu.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl