Szkolenie Autocad Kraków

Program szkolenie Autocad Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy jego użytkownik na danym poziomie zaawansowania. Jest też dopasowane do specyficznego Krakowskiego rynku pracy. Szkolenia Autocad powstały z myślą o wszystkich związanych z branżami projektowymi, budowlanymi i pokrewnymi niezależnie od rodzaju miejsca pracy.Szkolenie Autocad Kraków

Szkolenie z Autocad prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy poza stolicą i potencjale pracowniczym Krakowa. Wiemy, że to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami (również siebie samych) i podnosić swoje kwalifikacje.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Stawiamy przede wszystkim na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami.

Oferta szkoleń

  • W ofercie znajdą Państwo kurs Autocad na różnych poziomach. Dla osób chcących rozpocząć pracę z programem i przejść szkolenia Autocad od podstaw oraz dla wprawnych użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności.
  • Oferujemy również możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub prywatnych chcących poznać tajniki programu.

Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocada, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Autocad możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Corel i Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl