Jeśli interesuje Państwa nauka programu AtuoCAD 3D kurs os S Partners jest świetnym wyborem! Jest zarówno kompleksowym szkoleniem z możliwością pracy na projektach własnych kursanta, jak również prowadzonym profesjonalnie przez instruktora z doświadczeniem zawodowym.

Kurs AutoCAD 3D przeznaczony dla wszystkich osób, które planują lub już pracują w programie. Również dla tych,którzy chcą nauczyć się pracy w przestrzeni trójwymiarowej. Od wszystkich uczestników wymagana jest umiejętność obsługi komputera. Ponadto na poziom zaawansowany także wiedza podstawowa o programie. W czasie kursu dowiecie się Państwo między innymi się jak przygotować obiekty 3D przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi. Ponadto jak wydrukować obiekt 3D w rzutach i przekrojach oraz jak przygotować model do druku 3D.

AutoCAD 3D kurs w zarycie

 • W przypadku programu AutoCAD 3D  kurs w części teoretycznej -zależnie od poziomu zaawansowania- ma za zadanie przedstawić podstawy korzystania z aplikacji. Natomiast użytkownikom zaawansowanym pozwoli uzupełnić i uporządkować posiadaną wiedzę. Ponadto w wybranych tematach zaprezentuje nowości w narzędziach i opcjach.
AutoCAD 3D kurs
 • Druga część kursu to praktyka - czyli ćwiczenia i praktyczne przykłady, mające na celu ugruntowanie wiedzy i rozwinięcie nowo nabytych umiejętności. Szkolenie AutoCAD 3D jest kursem ukierunkowanym na pracę w trójwymiarze i tworzenie wizualizacji. Jest kierowany zarówno do pasjonatów projektowania 3D, jak również osób chcących profesjonalnie i zawodowo zajmować się pracą z obiektami przestrzennymi.

Co otrymujecie Państwo w ramach kursu AutoCAD 3D

 • Usystematyzowaną i przydatną wiedzę
 • Naukę prowadzoną przez doświadczonego instruktora
 • Bezstresową atmosferę
 • Dogodne godziny i lokalizację
 • Możliwosć wykupienia godzin konsultacyjnych lub warsztatowych
 • 3 poziomy zaawansowania, kazdy z możliwością szkolenia online
 • Możliwość pracy na własnych materiałach i rozwiązywaniu bieżących zagadnień np. zawodowych,, czy szkolnych
 • Program skzolenia każdorazowo dostosowywany do indywidualnych możliwości i wymagań kursanta
 • Certyfikat lub zaświadczenie o przebyciu kursu - zaleznie od decyzji Państwa o podejściu do testu końcowego i jego wyniku

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Autocad 3d kurs

Autocad 3d kurs przeznaczony jest dla użytkowników Autocada, którzy sprawnie i pewnie poruszają się w środowisku Autocad i chcą pogłębić swoją wiedzę i rozszerzyć umiejętności tworzenia rysunków przestrzennych. Autocad 3d kurs w całości poświęcony jest projektowaniu w trzecim wymiarze.

Tworzenie w 3d daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, dokładnie jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu, a także dzięki Autocad 3d kurs możemy eksperymentować z parametrami i nanosić dowolną ilość widzianych zmian.

Modelowanie i wizualizacja na Autocad 3d kurs to główne założenie i cel. Stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni.

Autocad 3d kurs wprowadza użytkownika w pełni zaawansowane możliwości Autocada.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy kilka form kursu:

 1. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.
 2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
 3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
 4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przeiwduje kilkudziesięciu uczestników.
 5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Nasze kursy organizowane są dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy wyłącznie od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów u siebie w biurze, realizujemy je także w formach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia praktyczne i praca indywidualna każdego uczestnika, stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Wiemy, że macie Państwo różne pomysły i możliwości, dlatego jesteśmy elastyczni. Istnieje możliwość kursów z danego obszaru, tak by wykorzystywać podczas kursu ćwiczenia z codziennej pracy kursantów. Dostosowujemy odpowiednio materiał szkoleniowy.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl