KONTAKT

Telefon

  • Grzegorz Sobótka - 603-377-273
  • Biuro - 22-350-74-32

E-mail

Adres

02-776 Warszawa

Ul. Indiry Gandhi 35 l. 16

Czy to Twój pierwszy kontakt z Autocadem?

Czy może już znasz program? Potrafisz też projektować? A może jesteś zainteresowany jak projektować w 3D? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieć brzmi „tak” – to jest kontakt dla Ciebie biuro@kurs-autocad.pl

Dlaczego? Bo jesteśmy najlepszą firmą szkolącą z eksperckich programów do projektowania. Ponieważ stawiamy na profesjonalizm, efektywność, ale przede wszystkim na przyjazną atmosferę, bo tylko dobry kontakt z uczestnikami przynosi prawdziwie zachwycające efekty.

Pierwsze kroki w Autocadzie?

Poziom podstawowy – Zapoznajemy ze środowiskiem Autocada, wprowadzamy, oswajamy i uczymy podstawowych narzędzi i opcji, tak by każdy absolwent tego poziomu kursu mógł w pełni samodzielnie poruszać się w programie.

Kilka następnych kroków w Autocadzie?

Poziom średnio-zaawansowany – Poziom dedykowany Tym, którzy przede wszystkim znają już program i potrafią w nim pracować, a chcą wiedzieć i umieć więcej. Pokazujemy jak profesjonalnie wykorzystywać narzędzia i opcje i czymy też jak zoptymalizować czas pracy. Ponadto przygotowujemy do pracy w 3D.

Wszystko już wiesz? To jeszcze 3D.

Poziom zaawansowany – Skupia się wokół projektowania w przestrzeni trójwymiarowej, dla prawdziwych profesjonalistów i wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości Autocada.

Aby jak najlepiej dostosować materiał i poziom szkolenia przed rozpoczęciem spotykamy się, rozmawiamy i wspólnie działamy w Autocadzie.

Zobacz również jak możesz się u nas szkolić

  • Jeden na jeden, czyli Ty i osoba prowadząca szkolenie.
  • W małych grupach. Szkolenie dedykowane dla kilku osobowych grup.
  • W dużych grupach. Szkolenie przewidziane na kilkunastu uczestników.
  • W bardzo dużych grupach. Szkolenie, które przeznaczone jest dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Zdalna forma szkolenia, dzięki połączeniu internetowemu i współdzieleniu pulpitu.

Na koniec każdy uczestnik kursu otrzymuje certyfikat, świadczący o pozytywnym ukończeniu kursu, przeprowadzonego przez profesjonalną firmę szkoleniową.

Nasze szkolenia organizujemy dla firm, a także osób prywatnych.

Wspólnie ustalamy miejsce, termin i zakres szkolenia, jak również kwestię na jakim sprzęcie kursant będzie szkolony.

Zapraszamy do kontaktu.