You are currently viewing Kurs z Autocada

Kurs z Autocada

  • Post author:
  • Post category:BLOG

Kurs z Autocada

Dla wszystkich, którzy pracują w Autocadzie lub chcą rozpocząć swoją z nim przygodę, dla inżynierów, projektantów, architektów, inżynierów a także pasjonatów, dla wszystkich branż, które chcą poznać możliwości tego programu – zapraszamy na kurs z Autocada.

Autocad to program do projektowania komputerowego, umożliwiający pracę na płaszczyznach dwuwymiarowej 2D i trójwymiarowej 3D .

Wychodząc naprzeciw potrzebom specjalistycznych rynków stworzyliśmy Kurs z Autocada w trzech możliwościach zaawansowania.

Kurs z Autocada poziomy zaawansowania.

Poziom podstawowy. Dla początkujących użytkowników Autocada a także zupełnie nowych.

Poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników z pewną wiedzą i umiejętnościami, którzy chcą rozwijać swoje możliwości i dążyć do profesjonalnego wykorzystania pracy z Aurocadzie.

Poziom zaawansowany. Dla użytkowników z wiedzą i umiejętnościami, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę a przede wszystkim swobodnie i sprawnie poruszać się w Autocadzie, tak aby zoptymalizować swój czas pracy.

Doświadczenie i wiedza, jaką mamy na temat kursów z periodycznych i eksperckich programów pozwoliła nam przygotować różne formy dla kurs z Autocada.

Kurs z Autocada. Formy.

Forma indywidualna. Dla jednego kursanta. Przewiduje relację kursant specjalista. Bardzo skuteczna metoda nauki.

Forma małych grup. Dla grup kilkuosobowych. Optymalna ze względów ekonomicznych.

Forma dużych grup. Dla grup kilkunastoosbowych. Najczęściej realizowana w firmach.

Forma bardzo dużych grup/wykłady. Dla kilkudziesięciu osób. Dedykowana instytucjom oraz dużym firmom.

Forma online. Kurs zdalny przy wykorzystaniu połączenia internetowego, dzięki współdzieleniu pulpitu forma bardzo wygodna i przynosząca efekty.

Materiał realizowany na Kurs z Autcada ustalany jest z osobą organizującą przed rozpoczęciem kursu. Aby dobrze oszacować poziomy zaawansowania proponujemy spotkania, rozmowy, współną pracę na Autocadzie, krótki test, tak aby odpowiednio dobrać poziom dla każdego uczestnika Kurs a Autocada.

Kurs z Autocada stworzony jest specjalnie z myślą o Państwa potrzebach. Możemy realizować materiał lub partię materiału z codziennej pracy uczestników, z wykorzystaniem praktycznych przykładów.

Jesteśmy profesjonalną i odpowiedzialną firmą.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl