You are currently viewing Autocad kurs

Autocad kurs

  • Post author:
  • Post category:BLOG

Autocad kurs

Autocad kurs powstał z myślą o wszystkich specjalistycznych branżach wykorzystujących Autocada. Architektach, projektantach, inżynierach a także pasjonatach i miłośnikach, którzy chcą nauczyć się pracy w Autocadzie. Autocad kurs dedykowany jest dla firm a także osób prywatnych.

Ze względu na różne potrzeby rynku i szerokie wykorzystanie programu przygotowaliśmy kilka możliwości dla Autocad Kurs.

Autocad Kurs – poziomy zaawansowania. Jeśli chcecie Państwo najlepiej poznać swoje umiejętności, określić poziomy zaawansowania pracowników, osób biorących udział w kursie proponujemy wcześniej spotkanie, na którym przeprowadzimy rozmowy, razem popracujemy w Autocadzie, przeprowadzimy krótki test, tak aby jak najlepiej zweryfikować umiejętności i wiedzę kursantów i dobrać odpowiedni poziom.

Organizujemy również kurs z wybranej przez Państwa partii materiału, który na przykład wykorzystywany jest w codziennej pracy. Możemy również dostosować do każdej, indywidualnej potrzeby kursanta z zakresu i poziomu szkolenia.

Autocad Kurs poziomy zaawansowania.

Poziom podstawowy. Kurs obejmuje informacje podstawowe na temat pracy w Autocadzie. Przeznaczony dla użytkowników, którzy rozpoczynają pracę w programie, a także takich, którzy mają elementarną wiedzę na ten temat.

Poziom średnio-zaawansowany. Program dostosowany dla użytkowników z pewną wiedzą i umiejętnościami, którzy chcą rozwijać swoją pracę i wykorzystywać program profesjonalnie.

Poziom zaawansowany. Dla pewnych i swobodnych użytkowników Autocada. Program przygotowany z myślą o profesjonalistach, którzy chcą ugruntować nową wiedzę, odkryć nietuzinkowe rozwiązania a także zoptymalizować czas pracy w Autocadzie.

Z naszego doświadczenia wynika, że każdy klient jest inny i ma swoje potrzeby, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka możliwości. Każda z poniższych form kursu jest możliwa do realizacji na każdym z wybranych poziomów zaawansowania.

Autocad Kurs – różne formy.

Indywidualna. Przeznaczona dla jednej osoby.

W małych grupach. Dla kilku osób.

W dużych grupach. Dla kilkunastu kursantów.

W bardzo dużych grupach/wykład. Dla kilkudziesięciu użytkowników.

 Online. Zdalny kurs dla wybranej przez Państwa liczby osób.

Kurs przygotowany jest dla firm a także osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl