Autocad – program oferujący wiele użytecznych funkcji i narzędzi, które znacznie ułatwiły pracę w większości branż projektowych. Dla osób które nie potrzebują rozbudowanej i bardziej skomplikowanej aplikacji proponujemy naukę wersji z 2012 roku. Jak z każdym profesjonalnym narzędziem, tak z Autocadem początki bywają różne. Dlatego stworzyliśmy program szkoleń „AutoCAD 2012 kurs dla początkujących”. Dedykowany dla nowych użytkowników, którzy nie znają programu lub posiadają niewielką wiedzę.oferujemy SZKOLENIA Z AUTOKAD POZIOM PODSTAWOWY, który obejmuje wprowadzenie, zapoznanie z menu i dostosowanie bazowych opcji. Podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do druku.

Dlaczego nasz AutoCAD 2012 kurs dla początkujących?autocad 2012 kurs dla początkujących

  • Nasi szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem prowadzą kursy w miłej atmosferze, przekazując użyteczną i usystematyzowaną wiedzę i utrwalając je ćwiczeniami.
  • Szkolimy w największych miastach np.Warszawa, Łódź, Kraków, Radom.
  • Dopasujemy kurs podstawowy do indywidualnych potrzeb. Proponujemy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć, z możliwością modyfikowania na bieżąco.
  • Jesteśmy elastyczni czasowo i terminowo.Szkolimy też popołudniami i weekendowo.
  • Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji.
  • Przygotujemy kursanta do wykonywania elementarnych zadań, również tworzenia prostych schematów i sprawnego poruszania się po programie. Przerabiamy krok po kroku podstawowe funkcje. Wdrażamy w środowisko programu i współpracujących z nim aplikacji. Wpajamy sposoby organizacji i optymalizacji pracy.
  • Utrwalamy, jak również systematyzujemy wiedzę. Przygotujemy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach.
  • Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady wprowadzające. Szkolimy również online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach.

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach.

Pokażemy Ci wszystkie funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

         Polecamy nasz Autocad kurs od podstaw skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. Oszczędzicie Państwo czas, nerwy i pieniądze, jak również unikniecie najczęstszych błędów przy nauce. 


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl