Kurs AutoCAD Warszawa

Poszukiwania odpowiedniego kursu to nie lada zadanie. Trzeba przejrzeć naprawdę sporo ofert i poczytać torchę programów szkoleń. Przede wszystkim trzeba wiedzieć samemu, czego się chce. Przynajmniej w zarycie. A my dopracujemy resztę, ale punkt zaczepienia też musimy mieć. Kurs AutoCAD Warszawa to oferta skierowana głónie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi swobodne i samodzielne tworzenie szkiców i rzutów. Będą one prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Poza omówieniem funkcji i narzędzi AutoCAD w zakresie wybranego poziomu kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, ochrony projektów itp. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. U nas instruktorzy w miare czasu jakim dysponują porozmwaiają z kursantami w trakcie szkolenia,bez uszczerbku dla zaplanowanej wiedzy.

Co uzyskasz w ramach kursu AutoCAD?

Dla AutoCAD Warszawa obejmuje najpopularniejsze wersje czołowego programu dla projektantów z różnych branż. Szkolenie stworzyliśmy z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy nie tracąc przy tym zbędnie zasobów finansowych. Kurs AutoCAD Warszawa prowadzimy już od dłuższego czasu. Wiemy jak ważny i jak wymagający jest rynek metropolii, a szczególnie gdy jest ona stolicą. Tutaj również mamy do czynienia z olbrzymią konkurencją. Dlatego staramy się dopasować plan szkolenia indywidualnie. Ale również obniżać cenę - a jest to jednym z pierwszych i decydujących argumentów za wyborem danej firmy szkoleniowej.

Kurs AutoCAD Warszawa - zalety

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Kurs AutoCAD Warszawa
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Kurs Autocad Warszawa kierujemy do mieszkańców Stolicy i najbliższych okolic. Do osób pracujących, uczących się w Warszawie, w szczególności grafików, architektów, freelancerów i studentów kierunków studiów związanych z architekturą. Warszawa jest niezwykle wymagającym rykiem pracy, oferującym jednocześnie ogrom możliwości. Dlatego my proponujemy Wam okazję pełnego opanowania Autocad. Szkolenia obejmują funkcje aplikacji od instalacji do profesjonalnej tworzenia i edycji grafiki i projektów. Dysponujemy wieloletnim i bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Każdy z Was ma różne potrzeby, możliwości i stan wiedzy. Dlatego nasze szkolenia zaczynamy od rozmowy z Wami, by dopasować program kurs Autocad Warszawa. Kładziemy nacisk na profesjonalną pracę praktyczną z programem oraz przekazujemy użyteczną wiedzę, by móc omówić wszystko, co ważne i efektywnie ćwiczyć.

Kurs Autocad Warszawa – POZIOMY, FORMA, LOKALIZACJA I ZAKRES GODZINOWY.Autocad kurs Warszawa

Szkolenia obejmują następujące poziomy:
Podstawowy – obejmuje elementarne funkcje. Wprowadzenie i zapoznanie z aplikacją. Pokazanie efektów bardzo zaawansowanych, aby kursant miał wiedzę o pełni możliwości Autocada.
Średnio-zaawansowany – przeznaczony dla tych, którzy już znają Autocada w podstawach i chcą dowiedzieć się więcej, nauczyć się, a także rozwijać.
Zaawansowany – dla wszystkich, którzy swobodnie posługują się Autocadem i interesują się nowinkami i tajnikami, by ulepszyć swoje umiejętności i przyspieszyć pracę.

Proponujemy kursy w wymiarze 4 lub 8 godzin z przerwą, aby najefektywniej wykorzystać maksymalny poziom koncentracji. Szkolimy również weekendowo i popołudniami
Miejscem szkoleń jest nasza siedziba w Warszawie. Szkolimy również u klientów, lub w ustalonych wcześniej lokalizacjach, np. salach konferencyjnych,salach szkolnych.

Forma kursu

 • Indywidualna. Osobista praca kursanta z nauczycielem, często nad konkretnym projektem, który kursant ma do wykonania. Taka forma kursu jest możliwa również online.
 • W małych grupach. To grupa kilkuosobowa. Zarówno przyjaciół, jak i współpracowników. Szkoleniowiec może poświęcić więcej czasu i uwagi każdemu z kursantów.
 • W dużych grupach. Praca w firmie, często sprzyjająca integracji, by zobaczyć jak można skutecznie współpracować. Szczególnie efektywna dla zbiorowych szkoleń korporacyjnych lub szkolnych. W bardzo dużych grupach oferujemy wykłady.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl