You are currently viewing Kurs Autocad modelowanie 3D

Kurs Autocad modelowanie 3D

Kurs Autocad modelowanie 3D to szkolenie przeznaczone dla użytkowników Autocad, którzy sprawnie i samodzielnie poruszają się po programie, chcą pogłębić wiedzę umiejętności. Kurs w całości poświęcony jest projektowaniu trójwymiarowemu, które daje ogrom możliwości. Pozwala zobaczyć jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości. Kurs Autocad modelowanie 3D pozwala eksperymentować z parametrami i nanosić widzialne zmiany. Modelowanie i wizualizacja w Autocad 3D to główne założenie i cel. Stawiamy na ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni trójwymiarowej w projekcie.

Ze względu na różne wymagania naszych klientów przygotowaliśmy Kurs Autocad modelowanie 3D w następujących formach:

  1. Indywidualnie. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.kurs autocad modelowanie 3d
  2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
  3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
  4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przewiduje kilkudziesięciu uczestników.
  5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Nasz Kurs Autocad modelowanie 3D organizowany jest dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy wyłącznie od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów u siebie w biurze, realizujemy je także w formach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia praktyczne i praca indywidualna każdego uczestnika, stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością. Wiemy, że macie Państwo różne pomysły i możliwości, dlatego jesteśmy elastyczni. Istnieje możliwość kursów z danego obszaru, tak by wykorzystywać podczas kursu ćwiczenia z codziennej pracy kursantów. Dostosowujemy odpowiednio materiał szkoleniowy.


       Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać też nasz Autocad kurs od podstaw skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl