AutoCAD od podstaw

Oferta kursów z grafiki komputerowej na rynku krajowym jest istotnie zróżnicowana pod różnymi względami. Mamy do czynienia z kryterium zakresu materiału, terminami, rodzajem trybów, lokalizacji itp. Jednak przede wszystkim: cen. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić nasze kursy w tym właśnie kryterium, czyli atrakcyjnością cenową. Zapisując się na nasz AutoCAD kurs cena jest dla kurantów jednym z największych atutów. Szkolenie jest dostosowane do Państwa możliwości finansowych, a koszty ustalane każdorazowo indywidualnie, również z możliwością rozbicia na raty przy niektórych zakresach materiału. Najczęściej poszukiwanym poziomem zaawansowania jest kurs AutoCAD od podstaw. Czyli na szkolenie zapisują się kursanci, chcący rozpocząć pracę z projektowaniem2D i 3D, lub mający pobieżną, niewielką wiedzę i chcący ją usystematyzować oraz uzupełnić właśnie od podstaw.

Nawet jeśli kursant ma olbrzymie wątpliwości do co swoich zdolności grafika to nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, które będą prawidłowo wykonane technicznie. Plansze, rzuty i szkice będą estetyczne i użyteczne. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. A wszystko to jest u nas ponadto w cenie przystępnej i dostosowanej do Państwa możliwości i umiejętności.

Priorytetem dla nas jest również atmosfera. Dbamy aby kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych lub portfolio studenckiego. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość.

AutoCAD od podstaw

Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan lekcji.

Kurs obsługi AutoCAD od S Partners to:

  • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
  • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
  • Kursy jedno i kilkudniowe
  • Szkolenia w Warszawie i szkolenia wyjazdowe w największych miastach Polski,
  • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
  • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
  • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
  • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
  • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook