Zdalny kurs AutoCAD – płynny kontakt z instruktorem

Jeśli chcesz poznać tajniki grafiki komputerowej i opanować obsługę programów takich jak Adobe Photoshop, warto zdecydować się na kursy prowadzone przez firmę szkoleniową S Partners. Taka forma nauki jest szczególnie skuteczna, gdyż umożliwia zdobycie wiedzy od doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Ci w rozwoju umiejętności.

Jak wyglądają szkolenia AutoCAD? Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych, lub portfolio studenckiego. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan szkolenia.

Dlaczego warto zdecydować się na Zdalny kurs AutoCAD z S Partners?

Przede wszystkim ze względu na indywidualne podejście do kursanta. Instruktorzy dostosowują poziom trudności materiału do potrzeb uczestników kursu, co gwarantuje skuteczne przyswojenie wiedzy. Dodatkowo, kursy S Partners to również doskonała okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach oraz do zdobycia certyfikatu potwierdzającego umiejętności. Kursy z instruktorem mają też to do siebie, że uczestnicy mają możliwość zadawania pytań na bieżąco. Instruktorzy odpowiadają na nie, dzięki czemu poziom zrozumienia omawianych zagadnień jest znacznie wyższy. To z kolei przekłada się na lepsze wyniki na egzaminach, a także na większą satysfakcję z efektów pracy i lepsza zabawę hobbistyczną.

Jeśli jesteś zainteresowany kursami AutoCAD online o ZAPRASZAMY! Zapisz się na szkolenie już dziś i rozpocznij swoją przygodę z grafiką komputerową. S Partners to firma, która od lat zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi szkoleniowe. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz wiedzę na najwyższym poziomie, która przyczyni się do rozwoju Twoich umiejętności i kariery zawodowej. Co  u nas znajdziesz na szkoleniu?

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Zdalny kurs AutoCAD
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
 • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook