Autocad szkolenia

Autocad szkolenia to cykl profesjonalnie przygotowanych spotkań, które mają za zadanie pokazanie Państwu jak sprawnie, w pełni i poprawnie pracować w Autocadzie.

Przygotowaliśmy Autocad szkolenia dla wszystkich, którzy chcą poznać program, rozwinąć swoje umiejętności, podnieść kwalifikacje zawodowe oraz pracować z projektami w trójwymiarowej rzeczywistości.

Autocad szkolenia podzieliliśmy ze względu na stopnie zaawansowania. Aby w pełni zweryfikować poziom wiedzy i umiejętności uczestników proponujemy wspólną pracę z Autocadzie, rozmowę, krótki quiz. Na podstawie zebranych informacji będziemy mogli najlepiej przygotować program szkolenia.

Poziom podstawowy. Elementarny poziom wprowadzający uczestnika w środowisko Autocada. Uczestnik zapoznaje się z podstawowymi funkcjami i możliwościami programu. Zaczynamy od menu i dostosowania opcji do danego użytkownika, następnie omawiane i ćwiczone są zagadnienia dotyczące rysowania i modyfikowania, tj. linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn. W kolejności dalszej jest wprowadzenie w świat warstw i bloków oraz wymiarowania. Kurs kończy się przygotowanie do wydruku i wydrukiem.

Osoby kończące ten stopień zaawansowania są w pełni sprawnymi użytkownikami Autocada.

Poziom średnio-zaawansowany. To poziom dla użytkowników Autocada, którzy posiadają już swoją wiedzę i umiejętności, mają pewne doświadczenia. Dedykowany wszystkim, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje, wykorzystywać program pełniej i przygotowywać się do pracy profesjonalnej.

Osoby, które ukończą ten stopień zaawansowania gotowe są do rozpoczęcia nauki programu na poziomie zaawansowanym.

Poziom zaawansowany. Adresowany do profesjonalistów, którzy chcą poznać nowości, ugruntować swoją wiedzę, usprawnić czas pracy w Autocadzie, a przede wszystkim chcą projektować w 3d. Poziom ten skupia się wokół projektowania w rzeczywistoći trójwymiarowej i modyfikacji takich projektów.

Osoby, które ukończą ten stopień zaawansowania to profesjonaliści.

Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia.

Autocad szkolenia realizowany jest:

  • Indywidualnie, dla jednej osoby.
  • W małych grupach, dla kilku osób.
  • W dużych grupach, dla kilkunastu osób.
  • W bardzo dużych grupach/w formie wykładu. Dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Szkolenie zdalne.

Miejsce i czas kursów ustalane jest indywidualnie z klientem.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl