Weekendowy kurs AutoCAD Warszawa

"Warszawa to "zabiegane miasto", a przynajmniej takąma opnię. Jednak dające wiele możliwości ale i rynek dużo wymaga. Przede wszystkim profesjonalizm i kwalifikacje! Jak miasto stołeczne oferuje zarówno wiele możliwości pracy jak i nauki. W obu przypadkach na pewno zyskujemy doświadczenie, które z czasem zaprocentuje. Bywa, że przydaje się w sytuacjach zupełnie dla nas nieoczekiwanych. Przykładem takich sytuacji jest oferta pracy, która nawet sama może nas znaleźć. Załóżmy, że lubimy projektować, a nie chodzi nam o pracę z fotografią czy ilustracjami. Pozostaje do dyspozycji bardzo pojemny dział i atrakcyjna branża projektowa, w której działa się z tzw. CADami. Weekendowy kurs AutoCAD Warszawa to świetny wybór na szybki, profesjonlalny i progresywny kurs.

Rozwiązanie dla braku czasu

Jeśli mamy czas na naukę, to bardzo dobrze. A co w przypadku, gdy potrzeba nauczyć się na już, bo proponowane stanowisko nam ucieknie? Bo zostaliśmy już przyjęci i wrzuceni na głęboką wodę? Albo po prostu chcemy zdobyć nowe umiejętności w możliwie krótkim czasie i wiemy, że damy sobie tym radę? No i jesteśmy w Warszawie. Wybór wydaje się oczywisty: weekendowy kurs AutoCAD Warszawa. Czyli dwa dni: piątek i sobota ale również sobota i niedziela. 16h intensywnego skozlenia z podstaw projektowania na modelach i arkuszach oraz przestrzeniach 3D.

Jak pracujemy?

Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany.  Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan szkolenia AutoCAD.

Co na Ciebie czeka?

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Weekendowy kurs AutoCAD Warszawa
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
 • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook