Szkolenia z AutoCAD

 

Branża inżynierska CADami stoi. Są to programy służące projektowaniu instalacji, modeli, mechanizmów, ale również wielu elementów urbanistyki. Aplikacje CADowskie wypuszczają różne marki. Między innymi Corel i Adobe. Tytułowy AutoCAD jest elementem pakietu Autodesk. AutoCAD cieszy się sympatią wielu użytkowników, zwłaszcza w branży inżynierskiej i projektowej, np. architektury. Do tego stopnia, że wciąż popularne są wersje z 2015 i 2016 r., bardzo stabilne i przetestowane przez kilka lat użytkowania. Ponadto oferta kursów z AutoCAD na rynku krajowym jest istotnie zróżnicowana pod różnymi względami.

Dlaczego szkolenia z AutoCAD w S Partners?

Mamy do czynienia z kryterium zakresu materiału, terminami, rodzajem trybów, lokalizacji itp. Jednak poza powyższymi często decydujące jest kryterium wersji oprogramowania. Dlatego postanowiliśmy się zaproponować szeroką ofertę i zaprosić kursantów na szkolenia z AutoCAD zarówno w starszych wersjach jak i najnowszej.  Kursy są kompleksowe i wzbogacone o ciekawe i przydatne informacje od instruktorów. Dlatego jest to dla kursantów jednym z największych atutów, kiedy przychodzi im przebrnąć przez gąszcz ofert na szkolenia z AutoCAD.

Jak wyglądają szkolenia z AutoCAD?

Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych lub portfolio. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeżeli kursant chce pracować samodzielnie ma oczywiście tę możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan lekcji.

Szkolenia z AutoCAD we wszystkich wersjach oprogramowania to zawsze:

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice
 • Różne poziomy zaawansowania
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Szkolenia z AutoCAD
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
 • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook