Szkolenie z Autocada

Szkolenie z Autocada zostało przygotowane z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać w pełni możliwości programu, nauczyć się poprawnie i pewnie wykorzystywać funkcje i narzędzia, rozwijać się i dążyć do tworzenia swoich projektów w rzeczywistości trójwymiarowej.

Szkolenie z Autocada podzieliliśmy na trzy stopnie zaawansowania.

  1. Stopień podstawowy. Wprowadzenie do Autocada. Uczestnik poznaje program, zostaje zapoznany z zagadnieniami elementarnymi dotyczącymi rysowania i edycji obiektów, wymiarowania, warstw i bloków. Następnie stworzony projekt przygotowujemy do wydruku, wreszcie drukujemy.

Uczestnicy kończący ten stopień zaawansowania sprawnie i samodzielnie wykorzystują podstawowe możliwości Autocada.

  1. Stopień średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy mają już swoje doświadczenia z Autocadem. Mają pewną wiedzę i praktykę. Dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje możliwości o pełniejsze i sprawniejsze wykorzystanie funkcji i narzędzi Autocada.

Ukończenie tego stopania zaawansowania przygotowuje uczestników do pracy profesjonalnej z programem.

  1. Stopień zaawansowany. Przeznaczony dla użytkowników, którzy sprawnie i pewnie poruszają się w świecie Autocada i chcą rozpocząć trójwymiarowe projektowanie. Stopień też zapoznaje z nowościami, automatyzuje pracę i uczy jak realnie skracać czas pracy.

Stopień ten kończą profesjonaliści.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości szkolenia, aby dostosować program i poziomy zaawansowania przed rozpoczęciem proponujemy rozmowę, wspólną pracę lub quiz, co pozwala nam na weryfikację poziomu zaawansowania uczestników.

Szkolenie z Autocada odbywa się:

  • Dla jednej osoby.
  • W małych grupach. Dla grup kilku osobowych.
  • W dużych grupach. Dla kilkunastu uczestników.
  • W bardzo dużych grupach/wykład. Dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Szkolenie zdalne.

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia.

Szkolenia organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Miejsce szkolenia uzgadniane jest z Państwem, może być to Państwa biuro lub nasza firma. Istnieje także możliwość organizacji szkoleń wyjazdowych.

Chcemy, aby każdy uczestnik kursu osiągnął jak najwyższy poziom zaawansowania i mógł w pełni cieszyć się pracą w Autocadzie.

Stawiamy na profesjonalizm i przyjazną atmosferę, bo tylko takie połączenie pozwala, aby nauka stała się przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl