Szkolenie na Autocad

Szkolenie na Autocad to szkolenie, które powstało o wszystkich użytkownikach Autocada, którzy chcą się rozwijać, a także o tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę w świecie Autocada.

Stworzyliśmy szkolenie, z myślą o każdym z Was, tak, żeby każdy mógł rozpocząć sprawnie pracę, ugruntować i poszerzyć wiedzę i umiejętności, a także poznać możliwości tworzenia projektów w trzecim wymiarze.

Stawiamy na indywidualne podejście do kursanta, każdy z Was jest dla nas ważny, dlatego w celu jak najlepszego dostosowania programu kursu przed rozpoczęciem spotykamy się, pracujemy wspólnie, rozmawiamy. Taki sposób weryfikacji pozwala na osiągnięcie optymalnych celów i prawdziwej satysfakcji z nowej wiedzy, bowiem każdy uczestnik kursu wie, że jest to kurs specjalnie dla Niego.

Szkolenie na Autocad odbywa się w trzech poziomach zaawansowania.

  1. To poziom na uczestników, którzy poznają świat Autocada. Poziom ten skupia się na wprowadzeniu do programu, oswojeniu i pokazaniu najważniejszych funkcji. Chcemy aby po tym poziomie każdy uczestnik mógł w pełni samodzielnie korzystać z Autocada i jego podstawowych możliwości.
  2. Średnio-zaawansowany. To kurs, który dedykowany jest użytkownikom Autocada, którzy posiadają już pewną wiedzę i umiejętności związane z programem i chcą się rozwijać. Chcą poznawać szersze możliwości znanych funkcji, odkrywać nowe i ugruntowywać swoją widzę.

Ten poziom przygotowuje użytkowników do profesjonalnej pracy z Autocadem.

  1. Poziom dla sprawnych i biegłych użytkowników Autocada, którzy chcą rozpocząć pracę z trójwymiarową rzeczywistością dla swoich projektów. A także chcą zautomatyzować swoją pracę i zminimalizować czas pracy.

Ten poziom kursu kończą profesjonaliści.

Szkolenie na Autocad podzieliliśmy również na formy.

  1. Dla jednego kursanta.
  2. Małe grupy. Dla grup kilkuosobowych.
  3. Duże grupy. Dla kilkunastu uczestników.
  4. Bardzo duże grupy/wykłady. Dla kilkudziesięciu kursantów.
  5. Kurs zdalny.

Nasza firma od lat specjalizuje się w organizowaniu specjalistycznych szkoleń. Zapraszamy firmy i osoby prywatne. Profesjonalnie i skutecznie.

Masz pytania? chętnie na wszystkie odpowiemy. Napisz lub zadzwoń. Naprawdę warto.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl