Szkolenie Autocad

Szkolenie Autocad powstało z myślą o Tych z Państwa, którzy chcecie poznać Autocad, chcecie poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, usprawnić wykonywaną pracę i poznać trójwymiarową rzeczywistość do tworzenia projektów w Autocadzie.

Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu eksperckich szkoleń. Spotykamy się z różnymi branżami, szkolimy osoby na różnych stanowiskach pracy, a także osoby prywatne. Stawiamy na praktykę, która łączy się z teorią w taki sposób, by zrozumieć świat Autocada. Chcemy, aby nasi kursanci byli pewni i spokojni w swojej pracy, aby wykorzystywali sprawnie wszystkie możliwości, jakie daje Autocad.

Szkolenie Autocad to szkolenie zawsze przygotowane dla uczestnika. Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników. Proponujemy wspólną pracę bądź krótki quiz.

Szkolenie Autocad podzieliliśmy na trzy poziomy zaawansowania.

  1. Na którym uczestnicy poznają się z Autocadem. Rozpoczynamy od wprowadzenia, zapoznajemy z menu i dostosowaniem opcji dla siebie. Pokazujemy podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do wydruku i sam wydruk.

Uczestnicy po tym kursie samodzielnie i sprawnie posługują się programem na poziomie podstawowym.

  1. Średnio-zaawansowany. Poziom dedykowany użytkownikom Autocada, którzy znają już program i jego podstawowe możliwości. Chcą poszerzyć i ugruntować wiedzę, nabrać pewności w działaniu, a także chcą poznać nowe możliwości.

Po tym poziomie uczestnicy są sprawnymi i pewnymi użytkownikami, są gotowi do wprowadzenia na poziom zaawansowany.

  1. Poziom zaawansowany. To poziom dla biegłych i sprawnych użytkowników Autocada. Poziom ten skupia się wokół możliwości jakie daję trójwymiarowa rzeczywistość do tworzenia projektów.

Po tym szkoleniu jesteście Państwo w pełni profesjonalnymi użytkownikami programu.

Jeśli Państwa potrzeby są niestandardowe i na przykład chcielibyście Państwo zorganizować szkolenie z danej części Autocada, z wykorzystaniem przykładów z codziennej pracy uczestników – mamy już takie doświadczenia.

Szkolenie Autocad organizujemy w formach:

  • Indywidualnie.
  • Małych, średnich i dużych grup, wykładów.
  • Online.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl