You are currently viewing Szkolenie Autocad online

Szkolenie Autocad online

Szkolenie Autocad online:

Szkolenie Autocad online – samodzielna nauka bywa żmudna i czasochłonna, obarczona powtarzaniem błędów. Oczywiście nie wszystkich to dotyczy. Szkolenie jednak to klasyczny, sprawdzony sposób nauki. Przekazywana wiedza jest jasna i solidna, a następnie przećwiczona pod okiem szkoleniowca. Szkolenie Autocad online
Autocad – najpopularniejsze narzędzie graficzne do pracy architektów i konstruktorów. Usprawnia pracę i skraca jej czas. Dostępny z wieloma ciekawymi funkcjami, które dodatkowo ułatwiają pracę.
Online – najdogodniejsza forma szkoleń i porad dla ludzi w ciągłym biegu, zapracowanych, pod presją czasu i wymagań.

Co otrzymacie łącząc powyższe? Nasze szkolenie Autocad online! Skutecznie, wygodnie, elastycznie co do czasu i miejsca. Żeby w pełni korzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza. Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach. Możesz wybrać nasze „szkolenie Autocad online” i skorzystać z wiedzy i bogatego doświadczenia. Kursy prowadzimy w miłej atmosferze i przystępnej formie, aby odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.


Pokażemy Ci wszystkie funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości.

Szkolenie Autocad online – rodzaje kursów

Kursy indywidualne – idealne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą wprowadzić rozwiązania podnoszące efektywność. Taki typ szkolenia pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy i koncentrację na potrzebach danej osoby szkolonej.
Szkolenia w kilkuosobowych grupach – Ten system szkoleń polecamy firmom, które zatrudniają większą liczbę pracowników i chcą podnieść ich kwalifikacje, jednocześnie i skutecznie.
Opieka techniczna i porady – dla małych grup i do szkoleń indywidualnych. Ta metoda daje możliwość nauki na wykonywanych konkretnych projektach, przy współdzieleniu monitora ze szkoleniowcem. Porady przy użyciu bezpośredniego połączenia z Twoim komputerem.

Oferowane przez nas kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Inwestycje tego typu szybko przynoszą wymierne korzyści. Zespoły pracują efektywniej, gdy wszyscy znają oprogramowanie i posługują się nim sprawnie. Pojedyncze osoby na co dzień korzystające w swojej pracy z programu Autocad mają lepszą efektywność.

Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl