Szkolenie Autocad Autodesk

Szkolenie Autocad Autodesk to oferta dla wszystkich, którzy chcą ulepszyć swoją pracę, nabrać pewności i móc wykorzystywać najbardziej znany program do projektowania.

Autocad Autodesk do najbardziej zaawansowany program, który służy do projektowania i tworzenia profesjonalnej dokumentacji. Przeznaczony jest także do tworzenia profesjonalnych i złożonych modeli w trójwymiarowej rzeczywistości.

Wiemy, że wiele branż wymaga obsługi Autocada, wiemy, że posiadanie umiejętności tak powszechnego a zarazem zaawansowanego programu w Państwa portfolio będzie prawdziwym atutem. Dlatego stworzyliśmy Szkolenie Autocad Autodesk .

Wierzymy, że każdy z Państwa odnajdzie podczas naszego Szkolenie Autocad Autodesk wszystko czego potrzebuje i czego chce się nauczyć. Stawiamy na elastyczność, dlatego w celu weryfikacji poziomu zaawansowania uczestników szkolenia proponujemy uprzednie spotkanie, wspólną pracę w Autocadzie, krótki test, tak abyśmy mogli stworzyć program specjalnie dla Państwa.

Szkolenie Autocad Autodesk przygotowujemy w następujących poziomach zaawansowania:

  1. Poziom początkowy, na którym uczestnik szkolenia zapoznaje się z programem i jego podstawowymi narzędziami i opcjami. Ci z Państwa, którzy ukończycie ten poziom szkolenia będziecie sprawnie, pewnie i samodzielnie wykorzystywać Autocada na poziomie podstawowym, będziecie też Państwo gotowi do nauki bardziej zaawansowanych możliwości programu.
  2. Poziom średnio-zaawansowany, to szkolenie dla użytkowników Autocada, którzy posiadają już swoje doświadczenia, umiejętności i wiedzę z zakresu środowiska Autocad. Systematyzujemy to co już wiemy, uczymy to co jest bardziej zaawansowane i przygotowujemy do kontynuowania nauki na poziomie zaawansowanym.
  3. Poziom zaawansowany, szkolenie dla biegłych użytkowników Autocada, którzy chcą poznać wszystkie możliwości programu, zoptymalizować czas pracy a przede wszystkim opanować projektowanie w trójwymiarze.

Szkolenie Autocad Autodesk organizujemy w następujących formach:

  • Dla jednego uczestnika, szkolenie indywidualne.
  • Dla kilku uczestników, szkolenie w małych grupach.
  • Dla kilkunastu uczestników, szkolenie w dużych grupach.
  • Dla kilkudziesięciu uczestników, szkolenie w bardzo dużych grupach w formie wykładu.
  • Online, zdalna forma szkolenia wykorzystująca połączenie internetowe i współdzielenie pulpitu osoby szkolącej z kursantem.

Szkolenie Autocad Autodesk oferujemy firmom i osobom prywatnym.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl