Nauka AutoCADa

Specjalizujemy się w szkoleniach eksperckich z wielu branż projektowych, również z CADów. Nauka Autocada to jedno z naszych największych szkoleń - prowadzimy je dla osób prywatnych, placówek edukacyjnych i firm projektowych. Oczywiście zawsze z myślą o wszystkich, którzy chcą prawidłowo wykorzystywać aplikację. Nasze kursy AutoCAD przygotowane są dla firm, osób prywatnych, a także uczniów. Uczestnikó wyposażamy w materiały szkoleniowe, bazę ćwiczeń praktycznych, a także poszkoleniowe materiały. Dlatego zawsze mogą liczyć na dodatkową wiedzę w postaci np. instruktaży wideo.

Nauka Autocada - wcale nie musi być trudna

  1. Nauka Autocada jest szkoleniem głównie dla nowych użytkowników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programem. Koncentrujemy się przede wszystkim na wprowadzeniu do środowiska pracy. Następnie zapoznajemy z menu programu i również omawiane są wszystkie elementarne funkcje i narzędzia. Uczestnik tworzy swój pierwszy projekt, opanowując wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia i modyfikacji obiektów, następnie przygotowuje swój projekt do druku i drukuje.
  2. Ale również Ci, którzy znają już nieco program zyskają na szkoleniach. Np. poszerzą i usystematyzują swoją wiedzę, ale także poprawią nawyki i znajdą rozwiązania problemów, oraz opracują własne schematy automatyzacji pracy.
Nauka AutoCADa

W celu weryfikacji poziomu zaawansowania uczestników kursu przed rozpoczęciem organizowane jest spotkanie na którym wspólnie pracujemy w Autocadzie, tak aby jak najlepiej dobrać materiał szkoleniowy dla każdego uczestnika. Szkolenia odbywają się w wybranym przez Państwa miejscu. Może to być Państwa biuro lub nasza firma.

Zapraszamy do kontaktu
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl