Kurs podstawowy AutoCAD 2013 przeznaczony jest z myślą o użytkownikach początkujących i tych, którzy potrzebują doszkolenia na poziomie podstawowym, lub przypomnienia informacji. Do wszystkich użytkowników starszej, ale stabilnej wersji programu AutoCAD. Program projektowy AutoCAD w wersji z 2013 jest nadal popularną aplikacją, stabilną i sprawnie służącą wielu użytkownikom. Pozwana na modelowanie 3D i 2D, tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej. Jeśli potrzebujesz podstawowych narzędzi, lub chcesz poznać prostszą wersję, zanim przesiądziesz się na bardziej skomplikowaną najnowszą edycję aplikacji – zapraszamy na nasze kursy.

Kurs w całości poświęcony jest projektowaniu trójwymiarowemu, które daje ogrom możliwości. Pozwala zobaczyć jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości. Kurs podstawowy AutoCAD 2013 pozwala eksperymentować z parametrami i nanosić widzialne zmiany. Modelowanie i wizualizacja w Autocad w wersji 2013 to główne założenie i cel. Stawiamy na ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni trójwymiarowej w projekcie.

Przygotowaliśmy kurs podstawowy AutoCAD 2013 w kilku formach:

  1. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.
  2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
  3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
  4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przewiduje kilkudziesięciu uczestników.
  5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Kurs podstawowy AutoCAD 2013 organizowany jest dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy wyłącznie od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów u siebie w biurze, realizujemy je także w formach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia i praca indywidualna każdego uczestnika, dlatego stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością.


Pokażemy funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-autocad.pl