You are currently viewing Kurs online AutoCAD 2010

Kurs online AutoCAD 2010

Przedstawiamy, a własciwie przypominamy wersję AutoCAD 2010. Jedna ze starszych, jednocześnie bardzo stabilnych i bogatych wersji. mimo swoich nowszych wersji, to wciąż popularny, lubiany i używany program do  projektowania schematów. Cechuje go intuicyjność obsługi, pod warunkiem, że użytkownik zna podstawy. Istotne jest, że nadal służy użytkownikom, którzy potrzebują poziomu podstawowego i nie zamierzają wchodzić w profesjonale projektowanie. Zatem możemy tę wersję im polecić.
Dalej, ważną kwiestią jest oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Nauka jaką proponuje nasz Kurs online AutoCAD 2010 to tryb zdalny. Odbywa się za pomocą szybkiego łącza i współdzielenia pulpitu z instruktorem. Jest to tania i wygodna forma nauki. Nieco mniej bezpośrednia niż kursy stacjonarne, ale w wielu przypadkach jest najoptymalniejszym wyjściem.


W wyniku połączenia tych dwóch parametrów:
prostszej wersji programu i wygodnego trybu nauki
powstał Kurs online AutoCAD 2010.


Kurs online AutoCAD 2010 obejmuje zagadnienia od podstaw po rozbudowane funkcje. Ten kurs jest również dobrą alternatywą dla użytkowników, którzy nie wiedzą, czy chcą pracować z najnowszymi, zawiłymi wersjami. Ponieważ niektórym trudno odnaleźć się w najnowszych środowiskach AutoCAD, rozbudowanych wielopoziomowo.

Kurs online AutoCAD 2010 – podstawowe informacje

Zaczynamy od instalacji, która jest niemal identyczna w młodszych wersjach. Następnie zapoznajemy całościowo z narzędziami – podstawowymi i zaawansowanymi. Uczymy optymalizacji pracy, zarządzania ustawieniami. Uczymy myśleć jak AutoCAD. Na koniec uczymy pewności w działaniu i eksperymentowania z trikami.

Aby oszczędzić Państwa czas, pieniądze i energię prowadzimy kurs online AutoCAD 2010 w formie zajęć i warszattów zdalnych. Macie Państwo bezpośredni kontakt z instruktorem, możecie zadawać pytania, rozwiązywać problematyczne kwestie, tworzyć własne bilioteki do użytku również w nowszych wersjach. A nawet pracować na określonym projekcie, który macie Państwo do wykonania. Kurs online AutoCAD 2010 to nie tylko wiedza, ale i wymierne korzyści już w trakcie nauki.

Proponujemy naukę programu w wymiarze 4h z przerwą, by wykorzystać maksymalny poziom koncentracji. Szkolimy też weekendowo i popołudniami. Prosimy o rozmowę, na podstawie której dobierzemy najlepszy program skzolenia.

TRYBY

  • Indywidualnie. Kursant i nauczyciel.
  • W małych grupach – po kilka osób, najlepiej dobrze się znających

POZIOMY


Polecamy inne kursy: Excel, PhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT

Grzegorz Sobótka – 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl