You are currently viewing Kurs Autocad Kraków

Kurs Autocad Kraków

Rysowanie i modyfikowanie grafiki to podstawa w wielu zawodach, np. inżyniera, architekta, projektanta wnętrz. Kurs Autocad Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć użytkownik na danym poziomie zaawansowania. Szkolenia Autocad powstały z myślą o wszystkich związanych z branżami projektowymi, budowlanymi i pokrewnymi niezależnie od rodzaju miejsca pracy. Powstały dla każdego, kto chce nauczyć się Autocada.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Kursy prowadzimy w Warszawie i w wielu innych miastach Polski, w tym w Krakowie. Stawiamy na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami. Szkolenie z Autocad prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy poza stolicą i potencjale pracowniczym Krakowa. Wiemy, że to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami (również siebie samych) i podnosić swoje kwalifikacje.

Oferta szkoleń kurs Autocad Kraków:

  • W ofercie znajdą Państwo kurs Autocad Kraków na różnych poziomach – dla osób chcących rozpocząć pracę zKurs Autocad Kraków  programem i przejść szkolenia Autocad od podstaw oraz dla wprawnych użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności.
  • Oferujemy możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub prywatnych chcących poznać tajniki programu.

Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocada, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym określimy Państwa wymagania, możliwości i wiedzę.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl