You are currently viewing Kurs Autocad dla początkujących

Kurs Autocad dla początkujących

Jak z każdym profesjonalnym narzędziem, tak też z Autocadem początki bywają różne. Dlatego stworzyliśmy program szkoleń „Kurs Autocad dla początkujących”. Dedykowany dla nowych użytkowników, którzy nie znają programu lub posiadają niewielką wiedzę. Oferujemy SZKOLENIA Z AUTOCAD POZIOM PODSTAWOWY, który obejmuje wprowadzenie, jak też zapoznanie z menu i dostosowanie bazowych opcji. Podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do druku.

Dlaczego nasz kurs Autocad dla początkujących?

  • Nasi szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem prowadzą kursy w miłej atmosferze, przekazując użyteczną i usystematyzowaną wiedzę i utrwalając je ćwiczeniami.
  • Szkolimy w największych miastach np.: Warszawa, Łódź, Kraków, Radom.
  • Dopasujemy kurs podstawowy do indywidualnych potrzeb. Najpierw proponujemy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć.
  • Jesteśmy elastyczni czasowo i terminowo.Szkolimy też popołudniami i weekendowo.Kurs Autocad dla początkujących
  • Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji.
  • Przygotujemy kursanta do wykonywania elementarnych zadań, tworzenia prostych schematów i sprawnego poruszania się po programie. Przerabiamy krok po kroku podstawowe funkcje. Wdrażamy w środowisko programu i współpracujących z nim aplikacji. Wpajamy sposoby organizacji i optymalizacji pracy.
  • Utrwalamy i systematyzujemy wiedzę. Przygotujemy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach zaawansowania.
  • Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady wprowadzające. Szkolimy również online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach.

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach.


Pokażemy Ci wszystkie funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

         Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz Autocad kurs od podstaw skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl