Kurs Autocad dla elektryków

Kurs Autocad dla elektryków powstał z myślą o szeroko pojętej branży elektrycznej, która ma swój wielki udział w projektowaniu, dlatego chcemy nauczyć wszystkich z Państwa jak wykorzystywać najpowszechniejsze a zarazem najbardziej zaawansowane narzędzie jakim jest Autocad.

Autocad umożliwia szybkie i łatwe złożonych projektów w sposób bardzo intuicyjny i przejrzysty, dlatego nasz Kurs Autocad dla elektryków jest czymś, czego nie można przegapić.

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl profesjonalnych szkoleń, na których zapoznacie się z programem, odkryjecie jego możliwości, nauczycie się jak sprawnie pracować, a przede wszystkim odkryjecie jak projektować w środowisku 3d.

Poziomy zaawansowania Kurs Autocad dla elektryków

  • Poziom podstawowy. Zaczynamy od instalacji programu, zapoznajemy się, pokazujemy i uczymy jak rozpocząć swoją pracę w środowisku Autocad.
  • Poziom średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom programu, którzy mają już swoje doświadczenie z programem. Chcą rozwijać swoje możliwości, nabywać nową wiedzę i umiejętności, tak aby być gotowymi do nauki na poziomie zaawansowanym.
  • Poziom zaawansowany. Dla użytkowników biegłych i sprawnych, którzy chcą nauczyć się projektowania w 3D. Absolwenci tego poziomu zaawansowania to profesjonaliści.

Tak, aby jak najlepiej stworzyć dla Państwa program kursu przed jego rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym przeprowadzamy krótki test, bądź konkretną pracę w Autocadzie.

Nasz Kurs Autocad dla elektryków organizowany jest również z wykorzystaniem przykładów i projektów z Państwa pracy, tych najczęściej realizowanych bądź nowych, które dotąd były wyzwaniem.

Kurs Autocad dla elektryków formy:

  • Dla jednego uczestnika, forma indywidualna kursu.
  • Dla kilku uczestników, kurs w małych grupach.
  • Dla kilkunastu uczestników, kurs dużych grup.
  • Dla kilkudziesięciu uczestników, kurs w bardzo dużych grupach.
  • Online, zdalna forma kursu przy wykorzystaniu połączenia internetowego i współdzielenia pulpitu.

Kurs Autocad dla elektryków realizujemy dla firm i osób prywatnych, w języku polskim oraz języku angielskim.

Stawiamy na jakoś, indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, profesjonalizm oraz serdeczną atmosferę, bo w takich warunkach nauka staje się przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl