Szkolenia grupowe z CAD

Szkolenia grupowe z CAD to rynkowa, sprawdzona propozycja dla różnych branż projektowych. Autocad, czyli program z długą historią „nakładek”, które powstały, by doskonalić szeroko pojęte projektowanie. Zaczęło się wszystko od branż mechanicznych i z taką właśnie myślą powstał Autocad. Natomiast upływ czasu i dynamiczne rynki sprawiły, że wszystkie ulepszenia i rozszerzenia programu pozwalają dziś na bardzo sprawną pracę. Dlatego Autocad tak ułatwia profesjonalne projektowanie głównie architektom i inżynierom. Ponieważ Grupowy kurs Autocad dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którzy chcą w pełni sprawnie i profesjonalnie tworzyć swoje projekty w dwuwymiarowej i trójwymiarowej przestrzeni.

Jakie możliwości dają szkolenia grupowe z CAD

Szkolenia organizujemy dla pracowników firm, uczniów i studentów, osób prywatnych. Aby przede wszystkim zapewnić komfort i coraz wyższą jakość szkoleń - skozlimy grupy również online. Zdalny grupowy kurs Autocad pozwala na współdzielenie pulpitu z osobami biorącymi udział w kursie. Przy połączeniu internetowym możemy realizować zamierzony program i ćwiczyć tak jak a kursach stacjonarnych.

Szkolenia prowadzimy rónież w trybie stacjonarnym. Możemy wyjazdowo zorganizować szkolenie dla dużej grupy w wynajętej sali konferencyjnej. Rónież neizmiennie organizujemy dla mniejszej grupy zajęcia w naszej sali szkoleniowej. Istnieje jeszcze oczywiście możliwość dojazdu instruktora od Państwa w wybraną lokalizację.

Szkolenia grupowe z CAD

Ile osób w grupie?

Wszystko zależy od Państwa, liczą się poziomy wiedzy poszczególnych uczestników, możliwości organizacyjne, oraz zapotrzebowanie i skomplikowanie taktyki szkolenia. Najoptymalniej jest zapisać do grupy 8-10 osób, jednak nie jest to regułą z powyższych powodów.

Zapraszamy do kontaktu
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl