Szkolenia CAD

Szkolenia CAD dedykowane są każdemu użytkownikowi Autocada, niezależnie od jego wersji. Każdy, kto chce naprawdę poznać pełne możliwości programu, tak aby praca stałą się przyjemnością i satysfakcją jest u nas mile widziany. Nasze szkolenia przygotowane są dla firm, osób prywatnych, studentów. Uczestnicy naszych kursów zaopatrzeni są w autorskie materiały szkoleniowe, często autentyczne projekty naszych współpracowników. Otrzymują również bogatą bazę ćwiczeń praktycznych, Ponadto przysługuje im pierwszeństwo w wykupieniu poszkoleniowych kursów tematycznych , warsztatów i konsultacji.

Szkolenia CAD - metoda prowadzenia kursów

Pracujemy z uczestnikami indywidualnymi, jak również z grupami różnej liczebności. W stopce znajdziecie Państwo podsumowanie trybów szkolenia.

W celu przygotowania optymalnego planu szkolenia, dla każdego z poziomów zaawansowania przed rozpoczęciem kursu proponujemy rozmowę, lub wypełnienie formularza z kilku pytań. Następnie wspólnie z uczestnikiem szkolenia CAD ustalamy czego potrzebuje i jaki jest jego aktualny stan wiedzy. W efekcie pozwala nam to na określenie poziomu zaawansowania wszystkich uczestników kursu, tak aby program szkolenia miał charakter indywidualny, jak również dostosować plan kursu dla szkoleń indywidualnych. Ponadto pozawala to na dobranie możliwie najbardziej właściwego instruktora.

Szkolenie CAD

Zalety szkolenia CAD

  • profesjonalni skzoleniowcy, z wieloletnią praktyką
  • bogaty zasób ćwiczeń i przykładów
  • materiały udostępnione przez zawodowych inżynieró i projektantów
  • uporządkowana i przydatna wiedza
  • możliwość uzyskania certyfikatu
  • wydanie zaświadczenia o przebyciu kursów
  • wygoda, oszczędność i wiele dogodnych trybów, jak również terminów

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook