Szkolenia AutoCAD Map 3D

AutoCAD Map 3D 2020 CAD & GIS Infrastructure - tak brzmi pełna nazwa oprogramowania, z którego kursy można w wygodnym skrócie określić jako szkolenia AutoCAD map 3D.

Jest to oprogramowanie zbudowane na platformie AutoCAD, służące z powodzeniem do projektowania infrastruktur. Ponadto do zarządzania i organiowania danych przestrzennych. Brzmi branżowo, prawda? Dodatkowo ma możliwość zapewnienia planistom i inżynierom szerokiego dostępu do danych CAD oraz GIS. Jak również możliwość ich weryfikacji i współdzielenia zasobów. Dlatego własnie przydatne są różnego rodzaju kursy i warsztaty, z zakresu AutoCADa. Oczywiście nie tylko map, ale też electric, czy architecture.

Szklenia AutoCAD Map 3D łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi ćwiczeniami. Omawiamy na nich narzędzia do projektowania komputerowego i wdrażamy użytkonika w środowisko pracy z mapami CAD..

Szkolenia AutoCAD Map 3D - co w planie piszczy?

Nauczymy przede wszystkim zastosowania programu. Nie ominiemy branżowych rozwiązań, jak również specjalistycznej terminologii. Kolejną częścią Szkolenia AutoCAD Map 3D jest nauka dostosowywania interejsu oraz automatyzacji i optymalizacji pracy.

Jedyny wymóg to chęć do nauki oraz posiadanie podstawowej umiejętności posługiwania się komputerem i znajomości systemu operacyjnego. A jeśli nie jesteście Państwo pewni, czy potraficie wszystko, co potrzeba - wtedy oferujemy szkolenie wstępne z powyższego zakresu. Oczywiście wszystko po uzgodnieniu z klientem, a także wybrnaiu odpowiedniego planu skzolenia i doborze najwłaściwszego instrutora.

Oferujemy:

  • przede wszystkim szkolenie przez doświadczonych instruktorów
  • bezstresową atmosferę
  • ciekawą i użyteczną wiedzę oraz ćwiczenia
  • certfikat lub zaświadczenie o przebyciu kursu
szkolenia autocad map 3d

Główne elementy szkolenia przedstawiamy poniżej:

  • Tworzenie i edycja map
  • Tworzenie i edycja baz danych dla projektów
  • Przeprowadzanie analiz GIS
  • Projektowanie i zarządzanie sieciami wodociągowymi, kanalizacyjnymi, gazowymi i elektrycznymi
  • Praca z własnymi projektami od podstaw
  • Praca na cudzych projektach oraz praca w zespołach

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook