Nauka AutoCAD

Nauka AutoCADa jest jednym z częściej zamawianych szkoleń. Oczywiście można uczyć się samemu. Są odpowiednie podręczniki, poradniki, samouczki. Ale tam nie ma interakcji, nie możesz również zapytać instruktora o inny sposób wytłumaczenia, ani nie przepracujesz z nim swojego pomysłu na projekt.  Dlatego kursy i warsztaty oraz szkolenia tematyczne mają w tym punkcie przewagę nad słowem pisanym.

Nauka AutoCADa - gdzie i od czego zacząć?

Dlatego stworzyliśmy szkolenie "nauka AutoCADa" z myślą o wszystkich grafikach, projektantach, plastykach, architektach inżynierach, zarówno tych już pracujących w zawodzie, jak i dopiero studiujących. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych AutoCADem: od  pasjonatów po zawodowców, czyli wszystkich, którzy chcą nauczyć się samodzielnie, sprawnie i profesjonalnie pracować w AutoCAD.Akapit 1. Alt+shift+J wyjustuje zaznaczony tekst

Nauka AutoCAD jest stworzony z myślą o Was, dlatego wiemy, że możemy dostosowywać poziomy zaawansowania. Jesteśmy gotowi wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy, wybrać konkretną partię materiału, daną część, by każdy uczestnik osiągnął zamierzone cele.

Oferujemy również formę zdalną przy wykorzystywaniu połączenia internetowego i współdzielenia ekranu bardzo skuteczna i wygodna.

Kursy AutoCAD online

Zapraszamy na nasze szkolenia i warsztaty, jak również na kursy tematyczne dobrane do indywidualnych potrzeb i ukierunkowane na konkretne zagadnienia. Oferujemy również warsztaty, na których będziecie Państwo pracowali wspólnie z instruktorem nad Państwa projektami.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kursów specjalistycznych. Stawiamy na praktykę i samodzielne ćwiczenia, tak aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę.

Zalety szkoleń indywidualnych i grupowych

  • Przydatna i usustematyzowana wiedza
  • Ćwiczenia i przykłady
  • Praca na profesjonalnych materiałąch architektonicznych
  • Bezstresowa atmosfera
  • Indywidualne podejście instruktora do każdego kursanta
  • Dogodne lokalizacje i terminy

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook