Najlepsze szkolenie CAD 2D

CADy są bardzo specyficznymi programami i wymagają konkretnego sposobu myślenia. Wręcz oglądania rzeczywistości pod konkretnym kątem, ponieważ są to aplikacje inżynierskie. Dodatkowo obsługują tryb pracy 2D i 3D. Jeśli nie posiadasz wykształcenia w tym kierunku też możesz nauczyć się obsługi tego programu. Z reguły osoby zainteresowane pracą w CAD hobbistycznie lub bez użytku stricte inżynierskiego pracują w 2D. Jest to podstawowy tryb pracy. Jednak przydałoby się wybrać najlepsze szkolenie CAD 2D aby nauczy się jak pracuje ta aplikacja. A mówiąc "najlepsze" mamy na myśli niekoniecznie najlepsze na rynku, ale na pewno NAJLEPSZE DLA CIEBIE. Czyli takie, które spełni Twoje oczekiwania, a niekoniecznie to, które zbiera najpochlebniejsze opinie. Każdy z kursantów ma inną percepcję i inne wymagania - chociażby dlatego najlepszy kurs CAD musi być dostosowany indywidualnie. Czym się kierować i jakie podstawowe wymagania musi spełniać najlepsze szkolenie CAD 2D opowiemy Wam poniżej, jednocześnie przedstawiając nasze możliwości szkoleniowe dla porównania.

Najlepsze szkolenie CAD 2D

Na rynku aplikacji projektowych jest kilka wiodących produktów. Najczęściej i najlepiej rozreklamowane aplikacje CAD to produkty Autodeska i Corela. Natomiast oferta kursów z tego zakresu jest istotnie zróżnicowana pod różnymi względami. O ile szkolenia z AutoCAD ma sporo firm, o tyle CorelCAD już raptem kilka na całą Polskę, w tym my. Najlepsze szkolenie CAD 2D zależy od:

  1. Tego jakim programem dysponujesz, albo z jakiego planujesz korzystać.
  2. Następnie mamy do czynienia z kryterium zakresu materiału.
  3. Kolejną kwestią jest koordynacja terminów i czas do kiedy musisz nauczyć się pracy z wybraną aplikacją. Tutaj ważny jest grafik firmy szkoleniowej, oba terminarze muszą się pokryć pod względem wolnych dni na Twoje szkolenie.
  4. Zakres materiałowy to też jedna z podstawowych kwestii. Przykładowo my szkolenia prowadzimy jako pełne podstawowe szkolenia z opanowaniem programu od podstaw, jak również w formie warsztatów, na których z kursantem ćwiczymy wybrane wspólnie tematy.
  5. W dalszej kolejności trzeba wybrać tryb i lokalizację. Tryb to np. stacjonarnie z instruktorem w naszej sali lub u klienta, a także w innym miejscu wcześniej ustalonym, w tym na wyjazdach firmowych; oraz zdalny, czyli połączenie online z udostępnieniem ekranu trenera.

Zbuduj i podnieś jakość swojej pracy
z naszymi anielsko cierpliwymi trenerami

Najlepsze szkolenie CAD 2D dla Ciebie to takie, które Cię nie wykończy, na którym poznasz potrzebne narzędzia oraz techniki pracy i jej optymalizacji. Dlatego szkolenia stworzyliśmy z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy. Poza omówieniem funkcji i narzędzi CADów w zakresie wybranego rodzaju kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, itp. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, plansz, szkiców i rzutów, które będą prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych, a niewątpliwie podnoszą kompetencje użytkownika.

Szkolenie CAD 2D
  • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
  • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
  • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT
https://youtu.be/GiyvkZLlyJo

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook