Kurs projektowania CAD

Na kurs projektowania CAD zapisują się przeważnie użytkownicy początkujący. Faktem jest, że CAD, zzrówno w od Autodeska jak i Corela to przede wszystkim inna, specjalizacyjna terminologia. Właśnie to stanowi pierwszą barierę, potem idzie już coraz łatwiej. W obu przypadkach nasz kurs projektowania CAD obejmuje najpopularniejsze i najnowsze wersje czołowych aplikacji  dla projektantów. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, szkiców i rzutów. Będą one prawidłowo wykonane technicznie, a ponadto estetyczne i użyteczne.

Czym jest projektowanie w CAD

Projektowanie i wszelkiego rodzaju wzornictwo opiera się na kilku podstawowych umiejętnościach. Zawsze zaczyna się od określenia przeznaczenia projektu. W przypadku CADów użytkownik musi opanować poruszanie się w 2D oraz 3D. Projektowanie to przeniesienie swojego pomysłu na cyfrowy projekt. Trzeba opanować posługiwanie się parametrami, narzędziami i ich opcjami. Dodatkowo CADy mają opcję, której nie spotyka się w innych programach, typowo graficznych, czyli opcje lokalizacji. Polegają one określaniu jak który element, np. odcinek ma przebiegać na projekcie względem innego, np. prostopadle, lub przez najbliższy punkt styczny. Projektowanie kończy się przygotowaniem do druku lub publikacji cyfrowej. I oczywiście nie wolno zapomnieć sprawdzeniu ew. błędów. CADy mają dodatkowo możliwość renderowania, czyli przekładania projektu 2D na model 3D.

Kurs projektowania CAD od S Partners to:

  • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
  • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
  • Kursy jedno i kilkudniowe
  • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
  • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
  • Bezstresowa atmosfera
  • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
  • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
  • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
kurs projektowania CAD

Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych, lub portfolio studenckiego. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan lekcji.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook