Kurs AutoCAD Kraków cena

Jeśli interesuje nas kurs AutoCAD Kraków cena jest jednym głównych wyznaczników dla kierunku poszukiwań. Dalej lokalizacja i zakres Szkolenia,które proponujemy są przygotowane na bazie naszych doświadczeń z Krakowem i kursantami z tamtej lokalizacji. Ponadto wzięliśmy pod uwagę uwarunkowania rynkowe w Krakowie i okolicach. Są to najnowsze wersje popularnego programu projektowego AutoCAD. W ofercie mamy też aplikacje Adobe i Corel. Kurs AutoCAD cena stworzony zostało z myślą o tych z Państwa, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy nie tracąc przy tym zbędnie zasobów finansowych.

Kurs AutoCAD Kraków cena - zakres szkolenia

Oferta szkoleń z grafiki komputerowej na Polskim rynku jest zróżnicowana pod wieloma względami. Między innymi trybów, materiału, terminów. Ala przede wszystkim: cen. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić się w kryterium najmniej chętnie modyfikowanym przez inne firmy szkoleniowe, czyli atrakcyjnością cenową kursów. Nie tracimy przy tym jakości i przystępności szkoleń. Cykl specjalnie przygotowanych kursów pod szyldem „Kurs AutoCAD cena” dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, jednocześnie zachowujemy systematyczną i miłą pracę z kursantem. Pokarzemy jak szybko nauczyć się AutoCAD’a.

Kurs AutoCAD Kraków - co nas wyróżnia?

 • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • W Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Łódź
 • Materiał i cena dopasowanie do Państwa potrzeb i możliwości
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami
 • Bezstresowa atmosfera i przyjazne podejście
 • Praktyczna, usystematyzowana wiedza i przydatne ćwiczenia
 • Ukierunkowanie na kwestie interesujące kursanta
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
 • 3 poziomy zaawansowania kursu: podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany
 • Certyfikat lub zaświadczenie o przebyciu kursu
kurs autocad kraków cena

Grafika komputerowa w dzisiejszych czasach jest podstawą tworzenia projektów w architekturze, reklamie i handlu. Stanowi też kreatywne hobby i relaks. Poza omówieniem funkcji i narzędzi AutoCAD w zakresie wybranego poziomu szkoleń graficznych nasi instruktorzy -bonusowo-przedstawią Państwu podstawowe techniki rysunku, przeszkolą z logotypów i kompozycji, do czego zalicza się choćby nieinwazyjne wykonywanie opisów projektu. Nasze szkolenia umożliwią Państwu swobodne i samodzielne tworzenie prawidłowych technicznie i ciekawych wizualnie projektów. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już występują, należy za nie słono dopłacić. My oferujemy to wszystko w cenie przystępnej i dostosowanej do Państwa.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook