Kurs AutoCAD electrical

AutoCAD Electrical to program napisany celowo, by wspomagać pracę przy projektach elektrycznych systemów sterowania. Zawiera zestaw zaawansowanych narzędzi, pozwalających na projektowanie i sprawne modyfikowanie schematów. Dzięki niemu projekty obwodów elektrycznych znacznie szybciej i precyzyjniej edytować niż w podstawowym AutoCAD. Praca jest zdecydowanie usprawniona. Ponieważ aplikacja pozwala użytkownikom na praktycznie całkowite wyeliminowanie błędów, zwykle pojawiających się podczas projektowania, można pracować efektywniej.

Aplikacja AutoCAD Electrical została stworzona dla projektantów systemów sterowania. Można w niej znaleźć narzędzia do tworzenia i szybkiego modyfikowania układów elektryczntych. Program dostępny jest teraz w pakiecie AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi.

Kurs AutoCAD Electrical - informacje

Akapit 1. Alt+shift+J wyjustuje zaznaczony tekstAby efektywnie korzystać z wydania Elektrical należy najpierw solidnie poznać podstawy jego działania i użytkowania. Dlatego właśnie przyda się rzetelny kurs AutoCAD Electrical. Zautomatyzowane zadania oraz obszerne biblioteki symboli umożliwią zwiększenie wydajności poprzez sprawniejsze wyeliminowanie błędów. Stanowią źródło niezbędnych informacji potrzebnych w fazie wykonawczej.

Kurs AutoCAD electrical

Specjalizujemy się w szkoleniach eksperckich wielu branż projektowych. Kurs AutoCAD Electrical to nauka kompleksowe szkolenie od podstaw. To również cykl profesjonalnych szkoleń przygotowanych z myślą o wszystkich, którzy chcą prawidłowo, sprawnie i w pełni wykorzystywać w swojej pracy program AutoCAD Electrical.

  • Kompetentni instruktorzy z bogatym doświadczeniem
  • Kursy jedno i kilkudniowe
  • Bezstresowa atmosfera
  • 3 poziomy zaawnasowania + kursy tematyczne
  • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
  • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook