Autocad podstawy 3d

Autocad podstawy 3d powstał o wszystkich, którzy chcą nauczyć się projektowania w trójwymiarowej rzeczywistości. Tworzenie w 3d daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, dokładnie jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu, a także dzięki Autocad 3d kurs możemy eksperymentować z parametrami i nanosić dowolną ilość widzianych zmian.

Modelowanie i wizualizacja na Autocad 3d kurs to główne założenie i cel. Stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni.

Autocad podstawy 3d realizujemy w następujących formach

  1. Kurs dedykowany jednej osobie.
  2. W małych grupach. Kurs dla kilku osób, współpracowników, znajomych.
  3. W dużych grupach. Kurs dla kilkunastu osób.
  4. W bardzo dużych grupach. Kurs dla kilkudziesięciu osób w formie wykładu.
  5. Online, zdalna forma szkolenia realizowana przy połączeniu internetowym, które umożliwia współdzielenie pulpitu.

Autocad podstawy 3d realizujemy dla osób prywatnych i firm, w języku polskim i angielskim.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych klientów możemy podczas nauki wykorzystywać materiały związane z konkretnymi projektami z Państwa firm lub zleceń.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika naszego szkolenia, dlatego przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy podjąć wspólne działania w Autocadzie, tak abyśmy mogli jak najlepiej stworzyć program szkolenia.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń eksperckich. Znamy się na tym i to lubimy. Nasze szkolenia są profesjonalne i odbywają się w przyjaznej atmosferze, tak aby każdy uczestnik dobrze się czuł. Wierzymy, że takie warunki sprzyjają efektywnej nauce.

Autocad podstawy 3d powstał z myślą o tych z Państwa, którzy chcecie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, rozwijać się, poznawać nowe możliwości Autocada i tworzyć prawdziwie wyjątkowe projekty.

Nasze szkolenie daje gwarancję sukcesu, a każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Warto jest wiedzieć więcej, warto jest umieć więcej, dlatego Autocad podstawy 3d jest najlepszym wyborem na nową wiedzę i umiejętności.

 

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl