Kraków jako historycznie piękne i wyjątkowe urbanistycznie miasto jest wspaniałą inspiracją do tworzenia nowych struktur architekturalnych. Jest rónież chłónnym rynkiem, poszukującym aktywnych i wykrztałconych specjalistów z zakresu planowania przestrzennego. Do tego typu pracy świetnie nadaje się program AutoDESK Civil 3D. Aby sprawnie i skutecznie nauczyć się obsługi tego profesjonalnego programu warto zapisać się na kurs AutoCAD Civil 3D Kraków. A zatem zachęcamy do skorzystania z okazji, jakim jest to świetne krakowskie połaczenie historii i pracy zawodowej.

Charakterystyka wykorzystania aplikacji w oparciu o kurs AutoCAD Civil 3D Kraków

AutoDesk Civil 3D jest oprogramowaniem od marki AutoDesk. Jest przede wszystkim kompletnym systemem CAD, służącym projektantom z różnych branż, urbanistom, planistom, geodetom, ale również projektantom terenów zielonych. Jako profesjonalny program służy także do projektowania dróg i różnego rodzaju sieci, zarówno naziemnych, jak i struktury podziemnej.

Program pozwala przede wszystkim na precyzyjne projektowanie narzędziami AutoCAD z obiektami i elementami strukturalnymi, jak np.: punkty, odcinki, powierzchnie 3D, przekroje, profile, korytarze, sieci. Najnowsze wydanie zawiera również wszystkie funkcje AutoCAD Map 3D. Zapis w formacie DWG daje kompatybilność w obsłudze przez inne projekty i programy projektowe.

Kurs autoCAD Civil 3D Kraków

Istotne jest, że Civil 3D posiada dobrze zorganizowany interfejs i bogaty zbiór szablonów, jak również stylów obiektów.

Na czym opiera się nasz kurs AutoCAD Civil 3D Kraków

  • Przede wszystkim to indywidualnie dopasowany program szkolenia
  • Dodatkowe uwzględnienie urbanistyki Krakowa i okolic
  • Uwzględnienie lokalnego zapotrzebowania ryknowego
  • Pełnowartościowa nauka obsługi programu oraz wprowadznie w jego środowisko pracy z dostosowaniem do indywidualnego stylu pracy
  • Szkolenie na profesjonalnych materiałach z realizowanych projektów zaprzyjaźnionych biur architektonicznych
  • Na koniec wydajemy certyfikat lub zaświadczenie o przebyciu kursu
  • Program skzolenia obejmujący narzedzia, opcje, intefejs, pracę projektową, edycję obiektów i pracę na warstwach oraz wiele innych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook