Kurs AutoCAD 3D

Kurs AtuoCAD 3D jest kompleksowym szkoleniem z możliwością pracy na projektach własnych kursanta. Obejmuje część teoretyczną.W zależności od poziomu zaawansowania ma ona za zadanie przedstawić podstawy korzystania z programu, lub też użytkownikom zaawansowanym uzupełnić, uporządkować posiadaną wiedzę i pokazać nowe rozwiązania. Druga część kursu to ćwiczenia i praktyczne przykłady, mające na celu ugruntowanie wiedzy i rozwinięcie nowo nabytych umiejętności. Kurs AutoCAD 3D jest kursem ukierunkowanym na pracę w trójwymiarze i tworzenie wizualizacji. Jest kierowany zarówno do pasjonatów projektowania 3D, jak też dla osób chcących profesjonalnie i zawodowo zajmować się pracą z obiektami przestrzennymi.

Kurs AutoCAD 3D - zalety

Szkolenie w konkretny i całościowy sposób prezentuje podstawy modelowania 3D oraz zaawansowane techniki i optymalizację pracy. Materiał jest dobierany każdorazowo do indywidualnych możliwości i wymagań kursanta. Przede wszystkim obszernie wyjaśniamy zagadnienia,odpowiadamy na pytania, pokazujemy rozwiązania i pracujemy nad projektami kursantów. Warto zaznaczyć, że ogromnym plusem jest uporządkowana blokami wiedza i powiązanie zagadnień. Pomożemy poznać różnice pomiędzy edycjami poszczególnych elementów jak bryły, czy siatki. Nauczymy korzystać z narzędzi i widoków.

Wykład prowadzą doświadczeni i cierpliwi instruktorzy. W ciekawy i jasny sposób omawiają najbardziej użyteczne narzędzia i funkcje niezbędne do pracy.

Wyjaśnimy krok po kroku funkcje AutoCADa. Przygotujemy do przejścia na wyższy poziom znajomości modelowania 3D,a nawet przeprowadzimy symulację rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli kursant będzie starał się o pracę.

Kurs AutoCAD 3D

Kurs AutoCAD 3D przeznaczony dla wszystkich osób, które planują lub już pracują w programie. Również dla tych,którzy chcą nauczyć się pracy w przestrzeni trójwymiarowej. Od wszystkich uczestników wymagana jest umiejętność obsługi komputera. Ponadto na poziom zaawansowany także wiedza podstawowa o programie. W czasie kursu dowiecie się Państwo między innymi się jak przygotować obiekty 3D przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi. Ponadto jak wydrukować obiekt 3D w rzutach i przekrojach oraz jak przygotować model do druku 3D.

Co oferuje nasz kurs AutoCAD 3D

  • Wykwalifikowanych instrutkorów
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Materiały i pracę na ciekawych projektach
  • Program skzolenia dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • W raziepotrzeby również sprzęt skzoleniowy
  • Certyfikat lub zaświadczenie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook