Kurs AutoCAD 2016

Praca konstruktora, inżyniera, czy planisty kojarzy się ze specjalnymi programami projektowymi. Takie programy są potocznie nazywane CADami. Służą od dziesięcioleci w grafice komputerowej do projektowania instalacji, zagospodarowania terenu, projektów urbanistycznych, czy nawet trakcji kolejowych i wodociągów. Praca takiego projektanta wymaga specyficznego sposobu myślenia, ale jeśli decydujesz się na taki rodzaj pracy możesz go sobie stworzyć. Zmysł projektanta zaczniesz budować już wraz z wykonywaniem pierwszego projektu, a nawet już na początku nauki programu. Jest on nieco mniej intuicyjny jeśli chodzi o terminologię, za to bardzo logicznie skonstruowany jest interfejs użytkownika. Jeśli nauczysz się przynajmniej na poziomie podstawowym obsługi AutoCADA - jednego z najpopularniejszych programów z tej serii, to odnajdziesz się w pozostałych programach do grafiki. Aby posiąść wiedzę i umiejętności z zakresu tej aplikacji najlepiej udać się na szkolenie na AutoCAD.

Dlaczego kurs AutoCAD 2016 z S Partners?

Jak wyglądają szkolenia AutoCAD? Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych lub portfolio studenckiego. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi.  Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan szkolenia. Tak jest na każdym skzoleniu, nawet z tych starszych wersji. Kurs AutoCAD 2016 nie jest u nas żadnym wyjątkiem.

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany kursami AutoCAD online o ZAPRASZAMY! Zapisz się na szkolenie już dziś i rozpocznij swoją przygodę z grafiką komputerową. S Partners to firma, która od lat zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi szkoleniowe. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz wiedzę na najwyższym poziomie, która przyczyni się do rozwoju Twoich umiejętności i kariery zawodowej. Co  u nas znajdziesz na szkoleniu?

  • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
  • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
  • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT
Kurs AutoCAD 2016

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook