Korepetycje Autocad

S Partners jest jedną z czołowych firm szkoleniowych, prowadzących szkolenia w szerokim spektrum. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy zarówno z użytkowania MS Office, jak i programów graficznych i obsługi systemów operacyjnych. Prowadzimy również kursy jako korepetycje Autocad. W przyjaznej bezstresowej formie przepracujemy kłopotliwe dla kursanta elementy i zrobimy ciekawe ćwiczenia. Jeśli natomiast kursant ma do wykonania własny projekt - nasi instruktorzy chętnie w trakcie zajęć pomogą w jego realizacji, naprowadzą na rozwiązania, a także opowiedzą o narzędziach przydatnych pod kątem danej tematyki projektu.

Jak prowadzimy korepetycje Autocad?

Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów do omówienia, na projekty autorskie kursantów, jak również na dyskusję w trakcie zajęć. Korepetycje Autocad nie są standardowymi lekcjami, ani korepetycjami w takim znaczeniu w jakim zwykle się kojarzą. Mamy za zadanie omówić w rozwiązaniu problemów z obsługą programu, podpowiedzieć rozwiązania, ale przede wszystkim zachęcić kursanta do aktywnych poszukiwań najkrótszych i najefektywniejszych dróg do celu. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty po każdym boku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Przy czym warto pamiętać, ze wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia.

  • Wstępne omówienie progamu AutoCAD
  • Porządkowanie i powtórzenie posiadanej wiedzy
  • Uzupełnienie informacji
  • Szczegółowe przerobienie elementów do doszkolenia
  • Praca z projektami
  • Ćwiczenia, jak również mini projekty i pomoc w tworzeniu notatek
  • Podsumowanie
Korepetycje Autocad

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook