Rynek kursów w stolicy proponuje przynajmniej kilka różnych sposobów szkolenia. W grupach o różnej liczebności, na warsztatach, na zajęciach tematycznych, dla początkujących, ale też dla zaawansowanych. Ofertę obejmującą indywidualny kurs AutoCAD Warszawa też ma do zaproponowania. Wszystkie powyższe i wiele innych form szkoleń znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Indywidualny kurs AutoCAD Warszawa powstał jako optymalna kombinacja oferty dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Połączyliśmy zapotrzebowanie rynku pracy metropolii z najlepszym możliwym trybem nauki, czyli instruktor - uczeń. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, usprawnić wykonywaną pracę, a przede wszystkim poznać komputerowe projektowanie 3D.

Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem. Szkolimy osoby na różnych stanowiskach i z różnych branż. Chcemy, aby nasi kursanci byli pewni i spokojni w swojej pracy, korzystając z uzyskanej na kursach wiedzy i umiejętności. Kursy AutoCAD Warszawa to szkolenie zawsze przygotowane indywidualnie dla uczestnika. Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników.

Na czym polega indywidualny kurs AutoCAD Warszawa?

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które cenią sobie czas i uwagę instruktora, jak również lepiej czują się bez grupy kursantów. Nie każdemu przecież musi odpowiadać praca w grupach, czy towarzystwo szerszego audytorium. Indywidualne kursy AutoCAD Warszawa uwzględniają zakres najczęściej spotykanych zagadnień w pracy zawodowej na terenie Warszawy. Obejmuje 3 poziomy zaawansowania, jak również możliwość nauki online, warsztatów i zajęć tematycznych ukierunkowanych na zagadnienia interesujące kursanta.

Indywidualny kurs AutoCAD Warszawa

Tryb indywidualny zapewnia niezakłócony tok nauki, pełnię uwagi instruktora i ucznia, a ponadto swoistą prywatność zajęć. Daje dużą swobodę zadawania pytań na temat zagadnień kursowych, pracy na własnych projektach, a także dostosowanie do wybitnie subiektywnego tempa pracy i nauki kursanta.

Co obejmuje indywidualny kurs AutoCAD Warszawa?

  • Doświadczonych i cierpliwych instruktorów
  • Pracę na profesjonalnych materiałach
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Realizcję programu z możłiwością pracy na materiałach kursanta
  • Tok i tempo nauki dostosowane do kursanta
  • Możliwość konsultacji w trakcie zajęć
  • Uzyskanie certyfikatu lub zaświadczenia o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook