Weekendowy kurs Autocad Warszawa

Rynek kursów w stolicy proponuje przynajmniej kilka różnych sposobów szkolenia. W grupach o różnej liczebności, na warsztatach, na zajęciach tematycznych, dla początkujących, ale też dla zaawansowanych. Ofert na weekendowy kurs Autocad Warszawa wcale nie ma tak dużo, ponieważ jest to jedna z naintensywniejszych form nauki.  Taki kurs Autocada powstał u nas jako kombinacja oferty, w której połączyliśmy zapotrzebowanie rynku pracy metropolii z możliwie szybkim trybem nauki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, usprawnić wykonywaną pracę, a przede wszystkim poznać komputerowe projektowanie 3D.

Jesteśmy doświadczoną Warszawską firmą, z wieloletnim doświadczeniem, zprawioną w bojach. Szkolimy osoby na różnych stanowiskach i z różnych branż. Chcemy, aby nasi kursanci byli pewni i spokojni w swojej pracy, korzystając z uzyskanej na kursach wiedzy i umiejętności. Kursy AutoCAD Warszawa to szkolenie zawsze przygotowane indywidualnie dla każdego uczestnika. Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników.

Na czym polega weekendowy kurs Autocad Warszawa?

Jest to kurs przeznaczony dla osób, róneiż w grupach. Dla tych którzy przede wszystkim mają na względzie czas, z jakiekolwiek powodu. Nie każdemu przecież musi odpowiadać praca w grupach, czy towarzystwo szerszego audytorium. Instruktorzy uwzględniają zakres najczęściej spotykanych zagadnień w pracy zawodowej na terenie Warszawy. Obejmuje 3 poziomy zaawansowania, jak również możliwość nauki online, warsztatów i zajęć tematycznych ukierunkowanych na zagadnienia interesujące kursanta.

Weekendowy kurs AutoCAD Warszawa

Na czym polega weekendowy kurs Autocad Warszawa?

Przede wszystkim zapewnia niezakłócony tok nauki, pełnię uwagi instruktora i ucznia, a ponadto swoistą prywatność zajęć. Daje dużą swobodę zadawania pytań na temat zagadnień kursowych, pracy na własnych projektach, a także dostosowanie do wybitnie subiektywnego tempa pracy i nauki kursanta.

  • Doświadczonych i cierpliwych instruktorów
  • Pracę na profesjonalnych materiałach
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Realizcję programu z możłiwością pracy na materiałach kursanta
  • Tok i tempo nauki dostosowane do kursanta
  • Możliwość konsultacji w trakcie zajęć
  • Uzyskanie certyfikatu lub zaświadczenia o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook