CorelCAD podstawy

CorelCAD to ciekawy i intuicyjny program dla osób chcących projektować w 2D i 3D. Jednak mowa o projektach nietypowo artystycznych, jak ilustracje, czy projekty nadruków na odzież, czy też banerów i reklam. Ta aplikacja to odpowiedz Corel Corp. na AutoCADa. A ponieważ wyrasta na niebezpieczna konkurencję zajmiemy się dziś opasanie dla Państwa jak wyglądają dla CorelCAD podstawy właśnie. To niewątpliwie oferta dla tych, którzy chcą szybko, intensywnie nauczyć się bazowych czynności w programie CorelCAD. Nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, itp. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, plansz, szkiców i rzutów, które będą prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. A wszystko to jest u nas, ponadto w cenie przystępnej i dostosowanej do Państwa możliwości i umiejętności.

Jak wyglądają CorelCAD podstawy?

Przede wszystkim to dbałość o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych, lub portfolio studenckiego. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan lekcji. Tryb kursów przygotowany specjalnie dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu i którym opanowanie programu wydaje się trudne. Jednak również, co może mniej oczywiste dla osób, które potrzebują szybko opanować podstawy lub konkretne zagadnienia. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi program szkoleń w trybie weekendowym. Są to pełnowymiarowe szkolenia w układzie 2x8h. Mamy możliwość zamówienia obiadu do firmy i udostępniamy mini-stołówkę dla klientów.

Program szkolenia CorelCAD podstawy to przede wszystkim:

 1. Wprowadzenie
 2. Interfejs i obszar roboczy
 3. Nawigacja i sposoby wprowadzania danych
 4. Podstawowe narzędzia i mechanika korzystania z ich kombinacji
 5. Korzystanie z klawiszy sterowania narzędziami
 6. Praca w 2D i 3D
 7. Rysowanie i modyfikacje obiektów
 8. Warstwy
 9. Bloki
 10. Ułatwienia rysowania
 11. Szablony
 12. Opisy projektów
 13. Wydruk, zapis, eksport i publikacja
 14. Bezpieczeństwo dokumentów, ergonomia i ekonomia pracy
CorelCAD podstawy

Dodatkowo przećwiczymy i opracujemy razem z kursantem dostosowanie opcij oraz pokażemy gdzie i jakie dodatki warto doinstalować, np. do renderowania modeli.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook