CAD dla początkujących

Grafika komputerowa w dzisiejszych czasach jest podstawą tworzenia projektów w architekturze, reklamie i handlu oraz wszelkiego rodzaju wzornictwie. Jeśli czytasz ten artykuł, to najpewniej szukasz szkolenia z programu projektowego. W tym przypadku będzie zmógł dowiedzieć się jak wyglądają i co obejmują szkolenia z aplikacji typu CAD. A dokładniej CAD dla początkujących. O tym jakie zalety mają programy projektowe tego typu już pewnie wiesz, zatem nie będziemy się o tym rozpisywać. Natomiast opowiemy o tym, jak szkolimy z czego. Może akurat tego właśnie szukasz? CADy na rynku są właściwie dwa, te najpopularniejsze, czyli CAD od Adobe - AutoCAD, oraz CAD od Corel Corp. - Corel CAD. Z obydwu programów możemy przeszkolić dowolną liczbę kursantów, dzieląc ich na optymalne grupy. Zarówno indywidualnych jak i grupy, np. pracowników. O tym jak wygląda program szkolenia piszemy dalej.

CAD dla początkujących

Jak wyglądają kursy CAD dla początkujących

Szkolenie z zakresu podstawowego obejmuje najpopularniejsze wersje czołowego programu dla architektów. CAD dla początkujących jest ogromną dawką wiedzy, dlatego zwykle dzielimy takie szkolenie na 4 dni po 4 h. CADy pracują z zasady w 2D i tam też znakomicie się sprawdzają. Są właśnie z tego powodu tak dobrze znane branży projektowe. Natomiast zabawa zaczyna się, gdy mamy już dostatecznie dużo umiejętności, by podjąć pracę w 3D. I na to też mamy osobne szkolenie, którego przykładem jest program AutoCAD podstawy 3D. Warto zaznaczyć, że do pracy i do szkolenia z 3D przygotowuje właśnie kurs CAD dla początkujących.

Poza omówieniem funkcji i narzędzi AutoCAD w zakresie wybranego poziomu kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, itp. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, plansz, szkiców i rzutów, które będą prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. A wszystko to jest u nas, wszystko to znajdziecie na skomleniu obejmującego podstawy AutoCAD. Ponadto w cenie przystępnej i dostosowanej do Państwa możliwości i umiejętności.

Bazowy plan szkolenia CAD dla poczatkujących

 • Wprowadzenie
 • Interfejs i obszar roboczy
 • Nawigacja i sposoby wprowadzania danych
 • podstawowe narzędzia i mechanika korzystania z ich kombinacji
 • Rysowanie i modyfikacje obiektów
 • Warstwy
 • Bloki
 • Ułatwienia rysowania
 • Szablony
 • Opisy projektów
 • Wydruk, zapis, eksport i publikacja
 • Bezpieczeństwo dokumentów, ergonomia i ekonomia pracy

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook