AutoCAD kurs

AutoCAD to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania CAD (Computer-Aided Design). Aplikacja oferuje wiele możliwości dla profesjonalistów i entuzjastów tworzenia projektów, również w 3D. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem CADa przedsatwimy tutaj krótko kilka ważnych aspektów. Postaramy się pomóc Ci rozpocząć twoją przygodę z tym narzędziem.

Jak przejść AutoCAD kurs?

Zanim zaczniemy tworzyć projekty, niezależnie ważne jest, abyśmy zdobyli podstawową wiedzę na temat AutoCADa 2016 PL. Możesz rozpocząć od nauki interfejsu programu, eksplorowania różnych menu i opcji. Jednocześnie ważne jest zapoznanie się z podstawowymi narzędziami, np.: rysowanie linii, okręgów, czy prostokątów. Wykorzystaj dostępne samouczki online i materiały instruktażowe, aby zdobyć pewność w obsłudze programu.

Podstawowe funkcje i narzędzia

AutoCAD kurs

Kursy Autocad prowadzone przez firmę S Partners to świetna opcja dla początkujących użytkowników programu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz indywidualnemu podejściu do uczestników, szkolenia te pozwalają na zdobycie praktycznych umiejętności i poszerzenie wiedzy na temat programu i trybu pracy. AutoCAD kurs pozwala na spokojne i skuteczne przyswojenie nowej wiedzy i utrwalanie nowych umiejętności. AutoCAD oferuje wiele funkcji i narzędzi, które mogą ułatwić Twoją pracę. Znajomość tych narzędzi jest kluczowa dla efektywnego projektowania. Z ami nie tylko poznasz narzędzia, ale również przećwiczysz korzystanie z podstawowych funkcji. Najpierw omawiamy przesuwanie, kopiowanie i obracanie obiektów, potem rozwijamy naukę dodjąc techniki rysowania, rzuty, funkcje orto, ręczne podawanie parametrów i inne. Nauczysz się również korzystać z narzędzi takich jak mierzenie odległości, tworzenie arkuszy i skalowanie obiektów.

Najważniejsze umiejętności dla początkujących użytkowników

  • Zrozumienie podstawowych poleceń: Znajomość podstawowych poleceń AutoCADa, takich jak "Linia", "Okrag", "Kopiuj", "Przesuń" i "Obróć", jest niezbędna dla każdego początkującego użytkownika.
  • Precyzja i dokładność: AutoCAD to program, który wymaga precyzji. Naucz się korzystać z funkcji pomiarowych, ograniczeń i narzędzi do tworzenia precyzyjnych rysunków.
  • Organizacja projektu: Naucz się tworzyć warstwy (layers) i korzystać z systemu zarządzania warstwami, aby efektywnie organizować swoje projekty i umożliwić łatwiejsze edytowanie.
  • Umiejętność znajdywania rozwiązań, planowania toku pracy i płynność projektowania

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook