Autocad kurs Warszawa

Poszukiwania odpowiedniego kursu to nie lada zadanie. Trzeba przejrzeć naprawdę sporo ofert i poczytać torchę programów szkoleń. Przede wszystkim trzeba wiedzieć samemu, czego się chce. Przynajmniej w zarycie. A my dopracujemy resztę, ale punkt zaczepienia też musimy mieć. Autocad kurs Warszawa to oferta skierowana głónie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi swobodne i samodzielne tworzenie szkiców i rzutów. Będą one prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Poza omówieniem funkcji i narzędzi AutoCAD w zakresie wybranego poziomu kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, ochrony projektów itp. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. U nas instruktorzy w miare czasu jakim dysponują porozmwaiają z kursantami w trakcie szkolenia,bez uszczerbku dla zaplanowanej wiedzy.

Co uzyskasz w ramach kursu AutoCAD?

Dla AutoCAD Warszawa obejmuje najpopularniejsze wersje czołowego programu dla projektantów z różnych branż. Szkolenie stworzyliśmy z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy nie tracąc przy tym zbędnie zasobów finansowych. Autocad kurs Warszawa prowadzimy już od dłuższego czasu. Wiemy jak ważny i jak wymagający jest rynek metropolii, a szczególnie gdy jest ona stolicą. Tutaj również mamy do czynienia z olbrzymią konkurencją. Dlatego staramy się dopasować plan szkolenia indywidualnie. Ale również obniżać cenę - a jest to jednym z pierwszych i decydujących argumentów za wyborem danej firmy szkoleniowej.

Autocad kurs Warszawa - zalety

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Autocad kurs Warszawa
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook