AutoCAD Architecture szkolenie

AutoCAD to aplikacja do projektowania i pracy głównie w rzutach. Ułatwia wykonywanie projektów inżynierom, projektantom zieleni, architektom. Ma podobnie do Corela kilka odmian. W tym przypadku AutoCAD Architecture szkolenie obejmuje głównie odmianę programu stworzoną specjalnie z myślą o architektach i projektowaniu budynków oraz ich wnętrz i architektonicznego otoczenia, ale też niezbędne podstawy Autodesk.

Kurs AutoCAD Architecture, czyli?

AutoCAD Architecture jest to przede wszystkim zestaw narzędzi dołączonych do Autodesk. Przyspieszają projektowanie i kreślenie architektoniczne, wykorzystując w tym celu specjalistyczne narzędzi i ich opcje. Komplet ten zawiera obecnie aż ponad 8000 inteligentnych obiektów i stylów. 

Szkolenie z tego programu jest ukierunkowane na pokazanie wspomnianego zastawu narzędzi i jednoczesne ćwiczenie ich obsługi. Przede wszystkim wiedza przekazywana jest w oparciu o indywidualnie dostosowany plan szkolenia. Zapoznajemy kursanta z interfejsem, uczymy dostosowywać środowisko pracy, wpajamy możliwości automatyzacji i optymalizacji wykonywania projektów. Pracujemy na profesjonalnych materiałach oraz oferujemy możliwość pracy z bieżącymi zadaniami osoby szkolonej. Dlatego takie rozwiązanie pozwala już w trakcie trwania szkolenia wdrażać poznane rozwiązania i korzystać z sukcesywnie zdobywanych umiejętności.

Kursy AutoCAD online

Oszczędza również czas w pracy, poprzez finalizowanie projektów na szkoleniu, bez uszczerbku dla pozyskiwanej wiedzy.

Kurs AutoCAD Architecture - elementy szkolenia

  • Wprowadzenie w środowisko pracy Autodesk
  • Nauka narzędzi i opcji zależnie od wybranego poziomu lub kursu tematycznego
  • Praca na przykładach i realizajca projektów
  • Elastyczny plan szkolenia
  • Możliwość uzyskania certyfikatu po zdaniu testu końćowego
  • Dostępna oferta konsultacji i szkoleń tematycznych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook