Autocad 2D kurs

CADy są bardzo specyficznymi programami i wymagają konkretnego sposobu myślenia. Wręcz oglądania rzeczywistości pod konkretnym kątem, ponieważ są to aplikacje inżynierskie. Dodatkowo obsługują tryb pracy 2D i 3D. Jeśli nie posiadasz wykształcenia w tym kierunku też możesz nauczyć się obsługi tego programu. Z reguły osoby zainteresowane CADem pracują w 2D. Jest to podstawowy tryb pracy. Jednak aby opanować Autocad 2D kurs z instruktorem bardzo ułatwi naukę. Każdy z kursantów ma inną percepcję i inne wymagania - chociażby dlatego najlepszy kurs CAD musi być dostosowany indywidualnie. Czym się kierować i jakie podstawowe wymagania musi spełniać najlepsze szkolenie CAD 2D opowiemy Wam poniżej, jednocześnie przedstawiając nasze możliwości szkoleniowe dla porównania.

Autocad 2D kurs - informacje

Na rynku aplikacji projektowych jest kilka wiodących produktów. Najczęściej i najlepiej rozreklamowane aplikacje CAD to produkty Autodeska i Corela. Natomiast oferta kursów z tego zakresu jest istotnie zróżnicowana pod różnymi względami. O ile szkolenia z AutoCAD ma sporo firm, o tyle CorelCAD już raptem kilka na całą Polskę, w tym my. Najlepsze szkolenie CAD 2D zależy od:

  1. Tego jakim programem dysponujesz, albo z jakiego planujesz korzystać.
  2. Następnie mamy do czynienia z kryterium zakresu materiału.
  3. Kolejną kwestią jest koordynacja terminów i czas do kiedy musisz nauczyć się pracy z wybraną aplikacją. Tutaj ważny jest grafik firmy szkoleniowej, oba terminarze muszą się pokryć pod względem wolnych dni na Twoje szkolenie.
  4. Zakres materiałowy to też jedna z podstawowych kwestii. Przykładowo my szkolenia prowadzimy jako pełne podstawowe szkolenia z opanowaniem programu od podstaw, jak również w formie warsztatów, na których z kursantem ćwiczymy wybrane wspólnie tematy.
  5. W dalszej kolejności trzeba wybrać tryb i lokalizację. Tryb to np. stacjonarnie z instruktorem w naszej sali lub u klienta, a także w innym miejscu wcześniej ustalonym, w tym na wyjazdach firmowych; oraz zdalny, czyli połączenie online z udostępnieniem ekranu trenera.

Zbuduj i podnieś jakość swojej pracy z naszymi anielsko cierpliwymi trenerami - AutoCAD 2D kurs

Jeśli potrzebujesz opanować program Autocad 2D kurs jest doskonałym początkiem, a prawdopodobnie również zmieńczeniem nauki. Konieczne jest jednak wybranie takiego szkolenia, na którym poznasz potrzebne narzędzia oraz techniki pracy i jej optymalizacji, jednak bez nerwów. Dlatego szkolenia stworzyliśmy z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy. Poza omówieniem funkcji i narzędzi CADów w zakresie wybranego rodzaju kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, itp. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi Państwu swobodne i samodzielne tworzenie projektów, plansz, szkiców i rzutów, które będą prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych, a niewątpliwie podnoszą kompetencje użytkownika.

Autocad 2D kurs
  • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
  • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
  • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT
https://youtu.be/GiyvkZLlyJo

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook