Autocad jest najpowszechniej używanym i najefektywniejszym programem graficznym do projektowania. Posiada wiele funkcji i możliwości  Sprawdza się w pracy konstruktorów i projektantów. Jednak obsługa nie jest najprostsza, zwłaszcza na początku. Dlatego stworzyliśmy program szkoleń „Autocad kurs podstawowy”. Jest dedykowany dla początkujących użytkowników, którzy zaczynają od zera naukę Autocad. Chętnie przyjmiemy na skzolenia użytkowników którzy już nieco pojęli samodzielnie, ale dalsze kroki chcą poczynić pod okiem doświadczonego szkoleniowca.

Dlaczego nasz Autocad kurs podstawowy? Autocad kurs podstawowy

Dysponujemy szkoleniowcami z bogatym doświadczeniem w szkoleniu i w pracy z Autocad.
Szkolimy w największych miastach Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Radom i inne.
Dopasowujemy kursy do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Przez kursem przeprowadzamy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć, który może być modyfikowany na bieżąco.
Jestesmy elastyczni czasowo i terminowo. Szkolimy też popołudniami i w weekendy.
Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie na Ursynowie, lub u klienta. Istnieje możliwość prowadzenia szkoleń we wcześniej umówionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej, lub szkolnej.
Szkolimy w miłej i bezstresowej atmosferze, przerabiając krok po kroku podstawowe funkcje. Przygotujemy kursanta do wykonywania elementarnych zadań, tworzenia prostych schematów i sprawnego poruszania się po programie, wdrożymy w środowisko Autocada i współpracujących z nim programów. Przygotujemy kursanta do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach zaawansowania.
Przekazujemy przystaną i usystematyzowaną wiedzę, utrwalając ja przykłądami i ćwiczeniami.
Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady wprowadzające. Szkolimy również online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach..

Autocad kurs podstawowy obejmuje między innymi:

  • Wprowadzenie w formie krótkiego wykłądu
  • Wygląd główny Autocad
  • Dostosowanie do potrzeb użytkownika
  • Rysowanie i modyfikowanie obiektów
  • Warstwy
  • Bloki
  • Wymiarowanie
  • Przygotowywanie do druku
  • Wydruk

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach.

Pokażemy Ci wszystkie funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz Autocad kurs podstawowy skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl